fbpx

Walka na naklejki LGBT, na razie 1:0 dla LGBT


Subksrybuj nas na Google News

W Częstochowie podczas ostatniego zjazdu fanów radia Maryja, można było odnieść wrażenie, że Polska to kraj odmieńców, heretyków i pogan. Tymczasem większość ludzi w Polsce to osoby wierzące. Ostatnie dane wskazują jednak na odpływ wiernych, właśnie dzięki takim wpisom i wypowiedziom księży. Kościół lubi krytykować innych, a sam nie jest bez winy. Skąd bierze się tyle pogardy dla drugiego człowieka ?

Obsesja Kościoła, każda krytyka to bezbożny zmasowany potop demoralizacji.

Nie rzadko dochodzimy do absurdu gdzie np. w jednej ze szkół zabroniono tradycji obsypywania się kolorowym proszkiem. Na stronie internetowej parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Żukowie pojawił się wpis przestrzegający przed zgubnym wpływem zabawy kolorowym proszkiem. „Tak się NIE bawią Chrześcijanie!” 

Lawina komentarzy po wpisie Ks Tomasza Brussy

Gazeta Polska opublikowała naklejkę strefa wolna od LGBT. Skrzętnie zauważył to ksiądz Tomasz i dopisał Trzeba Kupić i naklejać. Tego typu artykuł w tym tytule nikogo nie dziwi. Nie każdy musi to czytać na szczęście. Jednak tak wypowiedź księdza musiała wywołać burzę i właśnie to jest ostatnio celem kościoła. Podgrzewać atmosferę wokół LGBT.

Tymczasem internauci komentują i proponują swoje naklejki.

Komentarze bezcenne


Jan Jan #SilniRazem@jasiu320·W odpowiedzi do @TomaszBrussy Aby było dobrze widoczne, najlepiej przykleić na tabernakulum. Głupie prawda? Ale tak samo głupie, jak to co ksiądz popiera. Gdyby Jezus dzisiaj chodził po ziemi, ksiądz miałby czerwoną buzię, nie tylko ze wstydu


Magda Dropek@magdadropek·.W odpowiedzi do @TomaszBrussyWychowałam się w katolickiej rodzinie i choć moje drogi z Kościołem się rozeszły, wyniosłam z domu, że w chrześcijaństwie chodzi o szacunek do bliźniego, pomoc słabszym, miłość. Tacy jak Ty Panie Brusse, przynosicie wstyd wierze, ale dzięki temu ludzie się szybciej od Was odwrócą


mari42@mari4218.W odpowiedzi do @TomaszBrussy Znam dobre miejsce -na doopie sobie naklejki. Nie zasługujesz na tytuł księdza. Jeśli jesteś wierzący, to wiesz, że trzeba miłować bliźniego swego, jak siebie samego. Łamiesz to przykazanie, dlatego nie mam dla Ciebie szacunku.


one_eye @one_eye_obs W odpowiedzi do @TomaszBrussyStatystyki mówią, że homoseksualnych księży jest w Polsce od 25 do 40%. Także Tomaszu, swoich będziesz wypędzać?

Egon Olsen @Egon__Olsen·W odpowiedzi do @TomaszBrussyJak ksiądz naklei to na drzwiach kościoła, w którym sprawuje posługę, to może być pewny, że moja noga tam nie stanie. Tylko czy o to chodziło Jezusowi Chrystusowi?

Piszczel@piszczel77· W odpowiedzi do @TomaszBrussyTrzeba naklejać na przednie siedzenia w autobusach i przednie ławki w szkolnych salach. Za tydzień w @GPtygodnik będzie naklejka “Nur für hetero”. Za 2 tygodnie będą naklejki “LGBT do gazu”. Spokojnie, nawoływanie do nienawiści to nie grzech, ksiądz @TomaszBrussy rozgrzeszy.


Danuta@Danuta07067216· .W odpowiedzi do @TomaszBrussyFarby drukarskiej nie nastarczy, żeby wydrukować naklejek dla was : Strefa wolna od rozumu, Strefa wolna od zdrowego rozsądku, Strefa wolna od szacunku dla ludzi, Strefa wolna od normalności, Strefa wolna od wolności.

AKTUALIZACJA

BBC News – jedna z ogólnoświatowych telewizji zwróciła uwagę na homofobiczne “Strefa wolna od LGBT”, Brytyjczycy zwrócili uwagę, że polskie nastawienie do homoseksualizmu ewoluuje, ale małżeństwa homoseksualne są w nadal zakazane, w przeciwieństwie do wielu krajów Europy Zachodniej.

Georgette Mosbacher ambasador USA w Polsce – Jestem rozczarowana i zaniepokojona tym, że pewne grupy wykorzystują naklejki do promowania nienawiści i nietolerancji. Szanujemy wolność słowa, ale musimy wspólnie stać po stronie takich wartości jak różnorodność i tolerancja.

POLUB NAS NA FACEBOOKU, UPRZEDŹ SWOICH ZNAJOMYCH


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments