fbpx

Kaczyński podżegał do łamania prawa. Jest ewidentny dowód!


1 comment
Subksrybuj nas na Google News

Jarosław Kaczyński zapisze się w historii jako współodpowiedzialny największej tragedii od czasów zakończenia wojny, czyli europejskiego rekordu nadmiarowych zgonów. Lider obozu “dobrej zmiany” nie przejmuje się zbytnio życiem i zdrowiem Polaków – kolejnym dowodem na potwierdzenie tej tezy jest niedawne zabranie miliardów z NFZ, zezwolenia na sprzedaż węgla brunatnego i skandaliczne wypowiedzi na temat nadchodzącej zimy. Kaczyński wydał medialne przyzwolenie na używanie w piecach “wszystkiego poza oponami” i są tego pierwsze efekty. Mieszkaniec Wejherowa ogrzewał dom wyjątkowo szkodliwymi płytami meblowymi, a przybyłym na miejsce policjantom tłumaczył, że robił tak, powołując się na zezwolenie ze strony prezesa PiS.

Według wszelkich prognoz tegoroczna zima zapowiada się wyjątkowo makabrycznie. Nieudolność rządu w sprawie czarnego złota i przedwczesne wprowadzenie rosyjskich sankcji może przynieść krwawe żniwo. Do obrotu dopuszczono toksyczny węgiel brunatny, który emituje rakotwórcze siarczany podczas spalania. Pojawia się również coraz więcej relacji, że w piecach lądują rzeczy, które nigdy nie powinny się w nich znaleźć. Współbohaterem jednej z nich jest 34-letni mieszkaniec Pomorza, zasłaniający się słowami Kaczyńskiego, gdy złapano go na paleniu odpadami.

“Mężczyzna w piecu typu ‘koza’ spalał wiórowe płyty meblowe. W okolicy ulicy Strzeleckiej unosił się gesty, czarny i śmierdzący dym. Za spalanie odpadów mężczyźnie zaproponowano mandat karny w kwocie 500 złotych, ten jednak odmówił jego przyjęcia” – przekazano w relacji straży miejskiej. Truciciel zaparł się i poinformował, iż woli, żeby jego sprawa została rozpatrzona w sądzie. “Na pytanie, dlaczego pali odpady w piecu, odpowiedział: ‘prezes PiS pozwolił wszystkim palić’“.

Wyjątkowo nieodpowiedzialna deklaracja najbardziej wpływowego polskiego polityka zaczyna przynosić pierwsze, złowrogie efekty, choć mamy dopiero październik. Zgodnie z polskim prawem, w trosce o zdrowie, jako opał można wykorzystywać tylko określone, najmniej toksyczne materiały. Co się stanie w momencie, gdy pojawią się siarczyste mrozy?!


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
2
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
2
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
2
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kaczyński nigdy nie zrozumie co to rodzina
Kaczyński nigdy nie zrozumie co to rodzina
1 rok temu

Ech miałem sąsiada króry zmarł przed pisowską aferą covid 19 wypisz wymaluj ten sam charakter co Kaczńskiego jakby trzeci brat bliźniak. Cwaniaczek nad cwaniaczki za czasów PRL donosiciel i kombinator. Ale gdy został sam prosił czasem o pomoc obcych w tym mnie o zrobienie zakupów bo rodzinę interesowała tylko jego emerytura a nie potrzeby. Gdy pierwszy raz byłem u niego w domu poczułem się jak w kurniku. Człowiek inteligentny i politycznie nad wyraz rozgarnięty w praktyce życiowy niedołęga nie dbający o porządek w domu i higienę osobistą. pewnie nikt mi nie uwierzy że są jeszcze ludzie w Polsce którzy mają… Czytaj więcej »