fbpx

Kaczyński: Zachód unika wojny z Rosją, podczas gdy bijemy ją na głowę


2 comments, 1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Zafiksowanie się Zachodu na unikaniu wojny sprawia, że w starciu z nieliczącą się z żadnymi wartościami Rosją jesteśmy w pewnym sensie słabsi; sprzętem i wyszkoleniem bijemy ją na głowę, ale sami w sobie redukujemy determinację, by zwyciężyć — powiedział “Gazecie Polskiej” Jarosław Kaczyński.

Kaczyński był pytany, czy możliwy jest scenariusz rozszerzenia wojny na inne terytoria. — On mógłby wejść w życie w wyniku nieracjonalnych decyzji władz w Moskwie w sytuacji kompletnej porażki na froncie lub jakichś zawirowań wewnątrz układu władzy w Rosji. Ale to jest jeden z rozpatrywanych scenariuszy, wojna zawsze ma w sobie element nieprzewidywalności — ocenił.

— Ale to nie oznacza, że spacyfikowanie — takie określenia już się na Zachodzie pojawiają — Ukrainy i danie czegoś Rosji nie niesie za sobą groźby dalszej agresji. Niesie. Proszę brać pod uwagę, że klęska Zachodu, przede wszystkim Ameryki, na Ukrainie będzie czymś poważniejszym niż Wietnam, nie mówiąc już o Afganistanie — zaznaczył prezes PiS.

— Niestety zafiksowanie się na unikaniu wojny sprawia, że w starciu tym z nieliczącą się z żadnymi wartościami Rosją jesteśmy w pewnym sensie słabsi. Technologicznie, zasobami, sprzętem i wyszkoleniem bijemy ją na głowę, ale determinację, by zwyciężyć, sami w sobie redukujemy — powiedział Kaczyński.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
2
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kaczyński odleciał na trzeźwo bredzi
Kaczyński odleciał na trzeźwo bredzi
1 rok temu

Historia jak religia jest przyczyną wojen jesli partia idiotów dorwie się do władzy to właśnie takie mamy skutki jakie mamy a mamy wojnę polsko polską bo tak chce PIS. Gdyby stary bździel Kaczyński szanował ludzi to by nie toczył ze wszystkimi wojen. Jeszcze ci mało kryzysów i zarazy chuliganie ? Chcesz podzielić los braciszka leć do Katynia a Polskę zostaw w spokoju sam sobie idź do grobu. Nie masz prawa wysyłać ani jednego Polaka na wojnę ani na śmierć wystarczająco przecholowałeś mianując ministrami zbrodniarzy jak Szumowski i Niedzielski. Cały rząd się skompromitował i ma na sumieniu setki tysięcy ofiar Polek… Czytaj więcej »

On,ona,ono
On,ona,ono
1 rok temu

To nie debile, to cwaniacy.
A głupi lud to kupi- Kurski miał rację w 100%