fbpx

Kaczyński zapowiada odejście. “bo mam swoje lata”


2 comments, 1.3k
twitter Gózd
Subksrybuj nas na Google News

W niedzielę odbył się tzw piknik rodzinny PiS, na którym prezes Kaczyński mówił o najbliższych planach pis, oraz podkreślał zalety obecnych władz. Nie oszczędzał przy tym opozycji. Jego wypowiedzi świadczą o tym, że bardzo szczegółowo śledzi działania opozycji i niektóre wydarzenia wywołują u niego nerwowość.

Jarosław Kaczyński pod ostatnio modnym pretekstem walki z LGBT, próbuje zdezawuować Unie Europejską.

Jesteśmy wyspą wolności w Europie i chcemy być wyspą szybkiego rozwoju. To jest możliwe. Nie musimy się upodabniać do Zachodu, nie musimy stać pod tęczową flagą, możemy stać pod biało-czerwoną

Prezes PiS przed uczestnikami pikniku roztoczył wizję Polski “dużo bogatszej niż Niemcy”, podkreślając, że w Irlandii to się udało. Jego zdaniem nasz kraj też może pójść tą drogą. 

– Żeby to uzyskać, nie musimy się upodabniać do tych, którzy są tam, na Zachód. Nie musimy stać pod tęczową flagą. Możemy stać pod biało-czerwoną – przekonywał.

Odniósł się przy tym do swojego wieku, w lipcu skończył 70 lat. – Mam już swoje lata. Przyznał przy tym, że “za cztery lata ktoś będzie stał w tym miejscu”, co teraz on.

I to nasz program. Z tym do państwa przyjechałem. I wierzę, że uzyskamy dla tego programu poparcie. I wierzę, że za cztery lata ktoś, kto będzie stał w tym miejscu, bo ja już swoje lata mam, więc to pewnie nie będę ja, będzie mógł powiedzieć: kolejny raz dotrzymaliśmy słowa. I uczyniliśmy wielki krok w tym kierunku, o którym mój poprzednik mówił.

POLUB NAS NA FACEBOOKU


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 1.3k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
3
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
2
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ula Szulc
Ula Szulc
4 lat temu

Ale coś wczoraj słyszałam nie pamiętam czy na TVN-nie czy w szkiełku,mówiono,ze in chce być premierem.zdziwiłam sie bo to już starość nie radość,umysł nie ten,no ale jeszcze cóś do rozwalenia jeszcze chyba zostało.

Mario
Mario
Odpowiedź do  Ula Szulc
4 lat temu

Spadaj dziadu !