fbpx

Mazurek szuka pretekstu do awantury. W UE nie na z kim się kłócić, to padło na Rabieja.


flickr
Subksrybuj nas na Google News

Pretekstem do wywołania awantury w której nie przebierano na słowach był wpis Pawła Rabieja. Beata Mazurek bardzo aktywnie komentowała wpisy Koalicji Obywatelskiej, która ogłosiła sześć podstawowych założeń programowych.

“Schetyna sam nie wierzy w to co mówi. Agresją i emocjami próbuje zamazać brak wiarygodności KE. Naiwne nadzieje, że Polacy już zapomnieli jak nieudolnie rządzili i jakie Eldorado mieli złodzieje.Tylko w kłamstwach i manipulacjach trzymają wysoki poziom. Tak w tym są mistrzami” – napisała Beata Mazurek po sobotnim przemówieniu Grzegorza Schetyny. 

Paweł Rabiej wiceprezydent Warszawy nie wytrzymał i odpisał w niezbyt kulturalnym tonie . Jego zdaniem to Mazurek jest “agresywna i chamska”. “Nie ulega to wątpliwości dla nikogo, kto czyta ten ‘wpis’. Ale jak nie ma argumentów i racji, pozostaje tylko dziecinna agresja i opluwanie. Żałosne” – napisał polityk nowoczesnej.

Długo nie trzeba było czekać na odpowiedź Beaty mazurek, która tym razem jeszcze mocniej atakowała.

Gej damski bokser to jednak w KE coś nowego. Robi pan wrażenie kulturalnego, inteligentnego, ale w pana przypadku to tylko pozory. Pana prostacki wpis potwierdza moją ocenę. Nerwy i coraz większa panika odbierają zdolność racjonalnego myślenia. Proszę napić się melisy” – napisała Mazurek

Ta awantura toczyła się wokół Kampanii Koalicji Obywatelskiej i ogłoszenia tzw szóstki Schetyny . Nerwowość Pani Beaty zdradza, że Platforma trafiła w czułe punkty PiSu.

Do tej awantury bardzo licznie dołączyli internauci, czytamy miedzy innymi

Waldemar Kuczyński -Kobieto niemądra, cztery lata psy gończe Kaczyńskiego w które zamieniliście organy państwa tropią tych złodziei z PO i jakiego znajdą, to od was i usłużni prokuratorzy robią wszystko, by wasze złodziejstwa i przekręty, z Kaczyńskiego włącznie chronić. Więc nie gadaj głupot.


Kalina Błażejowska “Tylko w kłamstwach i manipulacjach trzymają wysoki poziom” – widzę tu pewną zazdrość.

Iza Leszczyna Byłoby dobrze, gdyby jeszcze była rzecznik umiała wskazać tych złodziei, chyba, że mówi o #Falenta, którego służby w naszych czasach oskarżyły o oszustwa #VAT.owskie i który uciekł do #PiS oferując pomoc w wygraniu wyborów, z której zdaje się skrzętnie skorzystali

POLUB NAS NA FACEBOOKU


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments