fbpx

Karnowski: Tusk wraz z Putinem napadł na Ukrainę


7 comments, 5
Subksrybuj nas na Google News

PiS-owskie media, ustami Michała Karnowskiego informują, że to Donald Tusk jest bezpośrednio odpowiedzialny za napaść Rosji na Ukrainę. Według redaktora “dobrej zmiany”, przewodniczący Platformy miał godzić się na wszystko, co zaproponuje Merkel i Putin. – Oni się ściskali, dealowali, on uspokajał. Usypiał, żyrował wszystkie deale, wchodził we wszystkie „resety” – napisał Karnowski na łamach portalu wpolityce.pl. – Swoją misję realizował z pasją, oddaniem, wiarą, że zostanie nagrodzona. I została – dodał prawicowy publicysta.

– To zmowa Merkel i Putina przez lata tłamsiła głosy alarmu, pozwalała Moskwie kęs po kęsie pożerać słabszych, zaciskać im nordstreamową pętlę na szyi – napisał bez skrępowania Karnowski.

– Ale był w tej zmowie ktoś trzeci, bardzo ważny. Z tej samej co Merkel politycznej rodziny, jej uczeń i pupil: Donald Tusk. Najpierw jako polski premier, a następnie jako szef Rady Europejskiej, żyrował wszystkie deale, wchodził we wszystkie „resety”, godził się na niemiecko-rosyjskie gazociągi. Autoryzował niebezpieczne kłamstwa autorytetem polityka ze Wschodu, który nie przesadza z obawami. Przede wszystkim zaś zagłuszał, z pomocą mediów organizujących przemysł pogardy, głosy przestrzegające Polaków przed zagrożeniem. W tym głos śp. prezydenta – napisał w swoim artykule.

“Oni się ściskali, dealowali, on uspokajał. Usypiał. Łagodzili”

Nawet straszliwa tragedia smoleńska, śmierć śp. prezydenta Kaczyńskiego i dużej części narodowej elity, o centymetr nie zmieniła tego kursu. Przeciwnie: zwiększyła tempo i determinację działań ekipy Tuska. Kolejne wychodzące na jaw fakty pokazują to precyzyjnie – dodał Karnowski.

Roman Giertych: Wieczna hańba oszczercom!

– Bracia Karnowscy, którzy żyją za pieniądze podatników wypłacane im hojnie przez PiS, oskarżyli dzisiaj najbardziej prozachodniego (i najlepiej znanego na zachodzie) polityka w Polsce Donalda Tuska o udział w przygotowywaniu inwazji na Ukrainę. Wieczna hańba oszczercom! – stwierdził prawnik.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

7 comments, 5

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
7
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
3
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
europ
europ
1 rok temu

kiernowski jak Rosjanie przyjdą do polski to ja cię znajdę ty prawacki katolu

olo
olo
1 rok temu

Jeżeli nie wiecie kto jest agentem ruskim w pisie to już wiecie.Sam się wygadał.Czekamy na dalsze wypowiedzi pisdzielstwa….

Kolo
Kolo
1 rok temu

Chciałem napissać komentarz do tych bredni chorego karnowskiego , ale choremu trzeba wspòłczuć I życzyć zdrowia bo o rozum za puźno.

Moca
Moca
1 rok temu

Karnowski puknij się w ten pust łeb😡

Jan z Gdańska
Jan z Gdańska
1 rok temu

Panie Karnowski a jak wytłumaczysz spotkanie Morawieckiego z niejaką opłacana przez Putina faszystką Le pen i innymi europejskimi faszystmi. A jak wytłumaczysz kontakty z orbanem siedzącym w kieszeni Putina. Jesteś zwykłym sprzedajnym pismakiem który za kasę będzie opluwał Tuska. Ile kasy dostałe na utrzymanie tego swojego szmatławca

Nickol
Nickol
1 rok temu

czy leci z nami psychiatra ?? pilnie potrzebny !!

jerloz2135
jerloz2135
1 rok temu

Straszni durnie!!!komu chcą się przypodobać katorydzoziobrotalibom