fbpx

Kidawa Błońska ma godnego przeciwnika w PO. “Podjąłem wyzwanie” Oświadczenie Jaśkowiaka dla TVN.


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] S [/boombox_dropcap]

Swój akces w prawyborach w PO ogłosił Jacek Jaśkowiak, Prezydent Poznania. W Platformie coraz mniej zwolenników Grzegorza Schetyny .

“Podjąłem wyzwanie” – Polska potrzebuje silnej prezydentury – mówi prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak. Potwierdza, że to on jest tajemniczym kandydatem w prawyborach Koalicji Obywatelskiej na prezydenta RP.

Oświadczenie dla TVN

Powody dla których ja się zgłosiłem, są takie same dla których Donald Tusk się tego nie podjął. Ja się wsłuchałem w to jego przemówienie, w którym on mówił, że w tych wyborach de facto powinna być osoba, która nie jest obciążona tymi  ośmioma latami rządów Platformy i tymi elementami, które się z tym wiążą, ponieważ Donald  jest do tych wartości bardzo przywiązany,  w związku z tym on nie będzie zaprzeczał temu, co wcześniej robił z pełnym przekonaniem.

Ja mam akurat ten komfort, że jestem członkiem platformy od krótszego czasu. To co robiłem w Poznaniu nie było dokładnie tym samym co charakteryzowało te osiem lat rządów Platformy. Przemówienie Donalda Tuska zrobiło na mnie tez pewne wrażenie i to był pierwszy element, a drugi element miał również znaczenie ja otrzymałem badania, które jasno pokazywały tak naprawdę takie preferencje Polaków, kto ma szanse wygrać z Dudą.  Z rozmów które przeprowadziłem w ostatnim czasie jednoznacznie wynika, że Polacy nie chcą tez takiego semi Dudy tylko chcą anty dudy. To nie było namawianie przez Grzegorza bo tych osób, które mnie do tego namawiały i to były osoby właściwie z poza Platformy, to byli przedsiębiorcy ale też przedstawiciele nauki.  

Jaśkowiak wygrał wybory na Prezydenta Poznania w pierwszej turze. Zachwyceni są tym najbliżsi współpracownicy Schetyny: Piotr Borys i Igor Ostachowicz. To oni, jak wynika z naszych ustaleń, proponują Schetynie: jeśli Donald Tusk nie wystartuje, wystawmy Jaśkowiaka. 

Grupa symapytków popierających Jacka Jaśkowiaka Jacek Jaśkowiak na prezydenta – sympatyzujemy i popieramy


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ian
Ian
4 lat temu

Kidawizm i jaśkowizm to jakaś alternatywne rzeczywistości, parcie na szkło. Ani to godny przeciwnik, ani to godna kandydatka. Taki tytuł to propagandowa nowomowa. Tacy przeciwnicy Dudy to dla Dudy w to mu graj, to dla Dudy elekcyjny raj. Duda, chłopiec do klepania przez Trumpa, wygra na dudach melodię triumfu, potwory polegną i będą coraz bardziej wścieklejsze swą niemocą. Kidawy, Jaśkowiaki? Ha, ha! Toż to mniejsze od kolibrów ptaki, a co dopiero od kaczek! Kaczki to zadepcą bez wysiłku moherowymi błonami pławnymi, a ojczulek Dyrektor pośle w tę polityczną kałużę swoje owczo uległe audytoria i będzie to to pozadeptywane szybciutko. Duda… Czytaj więcej »