fbpx

Kłótnie w dobrej zmianie. Prezes TV zbiera teczki na swoich pracowników. Grozi wyrzuceniem z pracy. Cenckiewicz idzie z pomocą.


1 comment, 1.4k
Subksrybuj nas na Google News
S

ławomir Cenckiewicz opublikował w mediach społecznościowych zadziwiający wpis. Świadczy on o nowej wojnie na górze i mobilizacji najbardziej wiernych wyznawców przed wyborami rezydenckimi.

Wojna teczkowa to ulubiona broń dobrej zmiany. Ten kto wie więcej ten ma władzę. Teczki obalały nawet rządy w 1992 roku. To bardzo silna broń, która może skrywać najskrytsze prywatne tajemnice.

Na teczkach ostatnio wpadają tylko wyznawcy dobrej zmiany i to bardzo zaufani ludzie prezesa.

Sporo zaskakujących informacji do tej pory wypłynęło już z teczek. Np Teczka Kujdy pogrążyła PiS, okazało się że wieloletni prezes Funduszu a także spółki Srebrna, był tajnym współpracownikiem SB o pseudonimie Ryszard. Jak ujawniła „Rzeczpospolita” w swoim czasie, Kujda, choć piastował od 2002 roku (z przerwami kiedy rządziła PO-PSL) kierownicze stanowisko w administracji państwowej, nigdy nie złożył oświadczenia lustracyjnego, które zostałoby poddane pod osąd IPN, a potem – być może – sądu.

W przypadku Kujdy sprawa była ukrywana dzięki temu że jego teczka znajdowała się w zbiorze zastrzeżonym. Jego donosicielski dorobek okazał się dość obszerny. Tom dokumentów teczki opisującej współpracę miał 105 stron raportów i donosów.

Mariusz Kamiński sypał kolegów, był tak szczery, że został zarejestrowanym TW “Marek” ! Protokół przesłuchania.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 1.4k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
11
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
3
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
2
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kulajnoga
kulajnoga
4 lat temu

Oj tam, swój na swego, swymi teczkami.