fbpx

Kolejna wpadka PiS. Kadłub lodołamacza sklejony taśmą papierową, tylko po to żeby minister PiS mógł zrobić konferencję.


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] U [/boombox_dropcap]

roczyste z należną pompą oddanie pierwszego polskiego kadłuba lodołamacza nastąpiło w Szczecinie. Gości chwalili dyrekcję i planowali budowę kolejnych okrętów. Zdziwienie przyszło tuż po wyjechaniu oficjeli. Na twitterze ukazały się foty kilogramów zamalowanej taśmy papierowej. PiS lubi babrać się taśmami, obojętnie “jakimi”.

– To mała jednostka, ale wielki krok dla Gryfii; odbudowanie kompetencji przede wszystkim w zakresie budowy statków. Cieszę się i gratuluję prezesom i całemu zespołowi Gryfii, że poradziła sobie z tym zadaniem, bo przecież ten projekt miał upaść. Dziękuję też inwestorowi, czyli Wodom Polskim – powiedział Marek Gróbarczyk, minister gospodarki morskiej. 

– Zaskoczyliśmy państwa? – wszedł mu w słowo Paweł Brzezicki, prezes Agencji Rozwoju Przemysłu, zwracając się do dziennikarzy i zaraz wyjaśnił: – Budowa lodołamacza przez stocznię Gryfia przy współpracy ze Stocznią Szczecińską pozwoliła wypracować procedury, które przechodzą jako procedury robocze do budowy serii ropaxów. – I zapowiedział: – Teraz ta duża seria ropaxów jest coraz bliższa.

Mieliśmy już stępkę która, zardzewiała. Asfalt położony tuż przed przyjazdem premiera. Akt erekcyjny wmurowany przez Macierewicza pod budynek komisariatu który jest w stanie wykańczania. Wszystko to odpowiednio przedstawione w odpowiedniej telewizji, daje efekty w postaci tak wysokiego poparcia.

Wpadka mediów narodowych. Rozkręcili aferę Brejzy, w której podejrzani są działacze PiS.

Takie triki stosowała komuna żeby oszukać naród. Znamy to już z historii, sądziliśmy że to czasy minione i już nie wrócą. Tu zaskoczenie, bo nawet komuniści na to nie wpadli. Niepospawane części lodołamacza posklejać taśmą papierową i zamalować, tylko po to żeby news z ministrem poszedł w TVP

Kukiz przyłapany poza anteną, pozwolił sobie na szczerość. “Nie puścicie mi tego, ok?”

Stocznie całego świata patrzcie i uczcie się. Nowatorska metoda budowy statków – na taśmę. Lodołamacz Puma czyli pisowska stępka 2. Poklejony taśmą kadłub i pomalowany aby kandydatka PIS do Senatu Jacyna-Witt mogła się wylansować. Cały projekt zaawansowany poniżej 10% .

Wielka akcja prorządowych trolli na tweeterze, zakończona wielką wpadką z udziałem Premiera.

KLEJENIE BLACHY PAPIEROWĄ TAŚMĄ CZYLI STĘPKA II – PISOWSKIE DRWINY ZE SZCZECINA CZ II – MALOWANIE TRAWY NA ZIELONO TO JUŻ PRZEŻYTEK.

OTO JAK P.O. PREZESA GRYFI PAN ARTUR TRZECIAKOWSKI (PREZES Z OSOBISTEJ NOMINACJI ZARZĄDCY KOMISARYCZNEGO PŻM CZYLI PANA PAWŁA BRZEZICKIEGO) ZROBIŁ W KONIA MINISTRA MARKA GRÓBARCZYKA I RZGW W GDAŃSKU.

Smutne bo znowu wyszło na moje i znowu “domorosły filozof” (z osobistej nominacji Pana Ministra Marka Gróbarczyka) miał racje. I wcale się z tego po raz setny któryś nie cieszę !!!

Po moim porannym wpisie dostaję maile i zdjęcia. Cały Szczecin pęka ze śmiechu bo wyszło na jaw czemu nie zwodowali owego lodołamacza. O przepraszam tutaj wszystkie lodołamacze: BUBLA !!!

W Pisie kończą się argumenty. Pan Andrzej rzekomo obrażony, osobiście dementuje -film

Otóż ów lodołamacz o wdzięcznej nazwie “Puma” okazał się być lepszą ściemą od słynnej stępki. Nie przypuszczałem, że po “stępce” PIS zrobi coś jeszcze durniejszego. A jednak!!! Sami zdolni. Więcej na ten tema w poście Rafała Zahorskiego.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments