fbpx

Trump wolał grę w golfa niż grę z Dudą. Mamy potwierdzone video. Prezydent dobrze się bawi.


181
Subksrybuj nas na Google News
P

rezydent Trump niespodziewanie odwołał wizytę w Polsce. Nad Stany Zjednoczone nadciąga potężny huragan, który w tej chwili osiągnął najwyższy stopień. Prezydent Trump stwierdził że w związku z tym musi zostać w USA i wspierać Amerykanów. Tylko że prezydent przebywa na polu golfowym oddalonym 1,5 tys kilometrów od miejsca gdzie ma dojść do katastrofy.

W co zagrał Trump z Dudą ?

Słowacy kpią z Trumpa. Na życzenie pokazuje ostre kły. Mieszkańcy chcą spalenia rzeźby na Halloween.

Trump, który miał być w Camp David w Maryland. Stąd miał dowodzić akcją kryzysową. Jednak reporterzy namierzyli go na polu golfowym Sterling w Wirginii.

Ewidentnie Trump zorientował się że może być wykorzystany w kampanii wyborczej PiS. Wynik tych wyborów nie jest jeszcze do końca przesądzony. Trump to dobry dyplomata i dlatego wolał się schować i poczekać na wynik.

Z łóżka wyciągnięto małego chłopczyka bo nikt z ofiar strzelaniny nie chciał spotkać się z Trumpem.

Andrzej Duda odniósł się ze zrozumieniem do braku obecności amerykańskiego lidera podczas obchodów 1 września.

Przyroda pod postacią huraganu doprowadziła do zmiany planów. Nie ma żadnych wątpliwości, że prezydent w takiej sytuacji powinien być na miejscu – powiedział Duda, dziękując Pence’owi za obecność na uroczystościach. Proszę przyjąć za to ode mnie osobiste podziękowania – podkreślił polski przywódca.

Nie można nie zgodzić się z Prezydentem Dudą że to własnie przyroda pokrzyżowała plany przyjazdy Trumpa do Polski. Na filmie dokładnie to widać.

– Decyzja prezydenta Donalda Trumpa, który przełożył swoją wizytę w Polsce w związku z nadchodzącym nad Florydę huraganem Dorian, była oczywistym wyborem – powiedział prezydent Andrzej Duda. Dodał, że są takie plany, aby Donald Trump oficjalnie odwiedził Polskę jeszcze w tym roku – Powiedział Andrzej Duda.

O zagrożeniach na polach golfowych najlepiej opowiedziałby Karol Karski, który podczas swojego hucznego pobytu na Cyprze “użyczył” hotelowego meleksa, którego potem trzeba był dźwigiem wyciągać. Taki pole golfowe z tak dużą ilością meleksów może być jeszcze bardziej niebezpieczne.

Szef MON: Decyzja Trumpa jest zrozumiała, chodzi o realne zagrożenie

Dziwi jednak trochę to Amerykanów, którzy w takich sytuacja krytycznych liczą na słowa otuchy od prezydenta. Zamiast tego dziennikarze przyłapali go jak świetnie się bawi na polu golfowym.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

181

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments