428
Z

awiadamiająca o podejrzanym księdzu Kobieta poinformowała, że zachowanie wikarego nie pozostawiało wątpliwości co do jego stanu. Ewidentnie był pijany. Świadkowie zdarzenia potwierdzili, że to właśnie on przyjechał na posesję, gdzie miał się rozpocząć pogrzeb – donosi portal Wm.pl.

Ksiądz, który miał prowadzić ceremonię pogrzebową mieszkańca Wydmin, przyjechał do domu rodziny przed wyprowadzeniem trumny. To wtedy bliscy zmarłego zauważyli dziwne zachowanie duchownego i odór alkoholu.


— Ksiądz proboszcz zabrał wikarego na parafię, tam zastali go policjanci— podaje Iwona Chruścińska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Giżycku.— Okazało się, że miał 2,5 promila alkoholu w organizmie.


Świadkowie zeznali, że pijany mężczyzna kierował samochodem marki volvo. 32- letniego wikarego zabrano na giżycka komendę. Po wykonaniu czynności został zwolniony.

— Wykonujemy czynności w kierunku prowadzenia pojazdu przez tego mężczyznę w stanie nietrzeźwym— mówi Iwona Chruścińska

Stan księdza nie pozwalał na jego przesłuchanie od razu po zatrzymaniu.

POLUB NAS NA FACEBOOKU


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

428

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Redakcja

GazetaPlus - Niezależne internetowe wydawnictwo, zajmujące się bieżącymi tematami politycznymi, oraz problemami ochrony przyrody. W sprawach wiary i religii jesteśmy ateistami, lecz nie zwalczamy żadnego kościoła. Publikujemy tylko sprawdzone informacje, nie ulegamy propagandzie żadnej partii. Piszemy co myślimy przestrzegając zasad i prawa, w ramach obowiązującej jeszcze w Polsce Konstytucji.

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Zostań redaktorem, odkryj swój talent!
Artykuł
Nasz unikalny system dodawania artykułów