fbpx

Kompromitacja prezesa Agencji Rezerw Materiałowych. Nie wie ja nosić maseczkę?


4 Udostępnienia
FOT scereen
Subksrybuj nas na Google News

Do sieci trafiło nagranie, na którym pan Mateusz Kuczmierowski udziela wywiadu fotoreporterom. Materiał zrealizowany został w szpitalu MSWIA, podczas pokazowego szczepienia na COVID-19. W pewnym momencie jeden z dziennikarzy zapytał prezesa, dlaczego ten ma założoną maseczkę na odwrót. Odpowiedź Kuczmierowskiego, to prawdziwy hit.

Czy prezes oby na pewno wie co robi? Jedno jest pewne, zaliczył wielką wtopę ! Mamy nadzieje, że to pomyłka, a nie brak wiedzy…

Od obrońcy krzyża do prezesa.

Michał Kuczmierowski pełni funkcje prezesa Agencji Rezerw Materiałowych od dnia 7 września 2020 roku. Wtedy też został powołany na stanowisko przez premiera Mateusza Morawieckiego. Czterdziesto-dwu letni przedstawiciel ARM nie ma większego doświadczenia w zakresie zarządzania przedsięwzięciami logistycznymi. Doskonale sprawdził się jednak jak w jako harcerz, kiedy to dzielnie walczył w obronie krzyża na krakowskim przedmieściu. Być może, właśnie to, przesądziło o jego dzisiejszym “awansie”. Rola, jaką przydzielił mu premier jest niezwykle istotna, szczególnie w czasie pandemii. Kuczmierowski odpowiedzialny jest za realizację zadań w zakresie gospodarowania rezerwami surowców, materiałów, produktów leczniczych i wyrobów medycznych. Między innymi także, za zaopatrzenie kraju w maseczki. Ochrona własnego zdrowia wychodzi mu najwyraźniej nieco gorzej, niż obrona katolickich symboli.

Ktoś tu chyba nie zapoznał się z instrukcją. Szybkie powtórzenie dla pana prezesa

Zapytany o to, dlaczego nosi maseczkę na złej stronie, wpadł w wielką konsternację. Na pytanie dziennikarza odpowiedział pytaniem.
“A dlaczego pan nosi maskę która nie ma w ogóle żadnej strony”? Najprawdopodobniej specjaliście chodziło o to, że rozmówca miał zwykłą, materiałową maskę. W przypadku takowej jednak, to którą stroną zostanie założona nie ma najmniejszego znaczenia.

Na stronie poradnik zdrowie możemy znaleźć wskazówki na temat prawidłowego użytkowania maseczki chirurgicznej, którą miał na twarzy pan prezes.

“Dlatego nim jeszcze zaczniesz nosić maseczkę w miejscu publicznym, warto oswoić się z nią w domu: na przykład kilkakrotnie przećwiczyć jej poprawne zakładanie – bo to wcale nie jest takie proste.

Warto pamiętać, że sposób zakładania maseczki zależy od jej typu. Na przykład bardzo popularne obecnie jednorazowe maseczki chirurgiczne mają dwie strony: biała strona zawiera filtr i powinna przylegać do twarzy; strona kolorowa (zwykle zielona lub niebieska) znajduje się zaś przodem do świata”.

Ważne jest, by zagłębić wiedzę o tym, jak w prawidłowy sposób korzystać z maseczki jednorazowej, aby była ona maksymalnie skuteczna. Tym bardziej, jeżeli jest się Prezesem Agencji Rezerw Materiałowych i występuje w roli społecznego autorytetu. Lekarze niejednokrotnie podkreślają, że strony maseczki, a dokładnie ich kolory nie bez powodu są różne…

Miejmy nadzieję, że to zwykłe przeoczenie a nie brak wiedzy

Jędraszewski wypowiedział najem księdzu Boniewskiemu. Tygodnik pracował w siedzibie od 1945 roku

\


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ