fbpx

Jędraszewski wypowiedział najem księdzu Bonieckiemu. Tygodnik pracował w siedzibie od 1945 roku


1 comment, 9

Redakcja “Tygodnika Powszechnego” na czele z księdzem Adamem Bonieckim poinformowała, że Archidiecezja Krakowska wypowiedziała dziś umowę najmu pomieszczeń redakcji. Pomieszczenia na tyłach Pałacu Arcybiskupów Krakowskich były siedzibą redakcji od pierwszego dnia funkcjonowania gazety, czyli od 1945 roku.

Wiślana 12. Adres niezwykle dla nas ważny i symboliczny, stanowiący kulturowe dziedzictwo kilku pokoleń redaktorek i redaktorów oraz autorek i autorów “Tygodnika”, adres ważny dla Czytelniczek i Czytelników, jest jednak tylko adresem. Niebawem znajdziemy kolejne miejsce, w którym będzie biło serce naszej redakcji – skomentował Jacek Ślusarczyk, prezes spółki Tygodnik Powszechny

Archidiecezja Krakowska póki co powstrzymuje się od komentarza. Jak wiadomo, hierarchom nie jest po drodze z księdzem Bonieckim. A sytuacja związana z wypowiedzeniem ma za zadanie utrudnić Tygodnikowi działalność.

Póki co, nie jest jeszcze znana nowa lokalizacja redakcji, ale w komunikacie “Tygodnika” można przeczytać m.in., że nowe miejsce “z pewnością stworzy lepsze możliwości korzystania z nowoczesnych technologii infrastrukturalnych i komunikacyjnych, a przy tym, zapewne, pozwoli nam także zaoszczędzić na kosztach wynajmu i utrzymania lokalu”.

Nowy Rok – od nowa. Hasło z naszej okładki znalazło to jedno potwierdzenie w rzeczywistości. Archidiecezja Krakowska wypowiedziała nam krytyczne powiedzenie najmu najmu przy ul. Wiślnej 12.

zestaw bitewny przez < „https://www.facebook.com/TygodnikPowszechny/” > Tygodnik Powszechny & nbsp; Poniedziałek, 4 stycznia 2021

Ksiądz i policjanci sponiewierali młodą kobietę, bo chciała apostazji! „Widać, że jest popierdo***a”


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 9

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
6
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
2
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
15
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anna
Anna
1 rok temu

Nareszcie