fbpx

Kompromitujący film z pracy Polskiej Straży Granicznej, nieprofesjonalne zachowanie i wulgaryzmy.


2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Film pokazuje kompletny kompletny brak znajomości języka rosyjskiego i angielskiego polskich pograniczników strzegących naszych granic na wschodzie. Strażnik używa wulgaryzmów, aby nie dopuścić do nielegalnego przekroczenia granicy.

Codziennie coraz więcej uchodźców usiłuje wedrzeć się z Białorusi do Polski. Profesjonalizm funkcjonariuszy Straży Granicznej. Znajomość języków i kultura w rozmowach z obcokrajowcami jest katastrofalna. Współpraca z białoruskimi pogranicznikami żadna. Strażnik powinien choć umieć sklecić podstawowe zdania w języku angielskim i wypadałoby rosyjskim jeżeli chroni granicy od wschodu Polski. Zamiast tego na filmie słyszymy wulgaryzmy tak jakby były one zrozumiałe dla obcokrajowców.

Obcokrajowcy jak widać na filmie próbują przekroczyć granicę z Unią Europejską w asyście białoruskich służb. Łukaszenka robi wszystko, aby zemścić się za pomoc dla białoruskiej opozycji. Uznał, że może być to dobry sposób a przy okazji niezły zarobek. Media donoszą, że lotnika przyjmują po kilka samolotów dziennie z uchodźcami.

Nieprofesjonalne zachowanie funkcjonariuszy Straży Granicznej

Minister Obrony narodowej chce wydawać dziesiątki miliardów na nowoczesne samoloty, tymczasem nie ma pieniędzy na podstawowy kurs języka obcego? Co by sie stało kiedy jakiś obcokrajowiec nieświadomie zabłądziłby przy Polskiej granicy? Usłyszałby Wypad , wypie…laj?


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
2
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments