fbpx

Macierewicz powiedział tylko “tak mi dopomóż Bóg” zabrakło “ślubuję” Lekceważenie sejmu czy pomyłka? Jest posłem czy nie?


3.1k Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News
P

odczas inauguracyjnego posiedzenia sejmu wszyscy posłowie ślubowali. Sekretarz wywołuje nazwisko posła ten odpowiada “Ślubuję” niektórzy mogą dodać tak mi dopomóż Bóg

W swoim przypadku Macierewicz oczytał treść przysięgi taką samą jak dla wszystkich posłów. Na koniec tak jak wszyscy powinien odpowiedzieć ślubuje, ale powiedział tylko tak mi dopomóż Bóg. Czy wyznanie wiary przesłoniło mu spełnienie obowiązku ?

Czytał z kartki to nie powinien się pomylić w tak ważnej kwestii, tak doświadczony poseł kilku kadencji.

Najbardziej chaotyczne przemówienie w historii sejmu, tak będzie wyglądała ta kadencja. Zabrakło tylko “Czerwonej zarazy”

Katastrofa Smoleńska, ideologia gender i ochrona życia od poczęcia. To wszystko można było znaleźć w inauguracyjnym przemówieniu marszałka seniora. Z sali plenarnej słychać było okrzyki “konstytucja”.

– Przełomem było przerodzenie narodowe po roku 2010. Jego źródłem była wielka fala powrotu patriotyzmu, świadomości narodowej i polskich obowiązków, żywa zwłaszcza wśród młodzieży, która najgłębiej przeżyła dramat katastrofy smoleńskiej.

– Wiemy, jaką cenę płacimy za porozumienia Okrągłego Stołu i jak wygląda kolejna faza neomarksistowskiego ataku oraz dokąd prowadzi ideologia gender

– Co w sposób oczywisty oznacza ochronę życia od poczęcia do naturalnej śmierci – grzmiał Macierewicz.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3.1k Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
4
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
2
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments