fbpx

Stawka za senat wzrosła. Poświęcą nawet ministerstwo Ziobry. Kowal w TOK.FM. Może Morawieckiego też, mają jeszcze chwilę.


864 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News
J

Jak tak dalej pójdzie, to niedługo dowiemy się, że Prawo i Sprawiedliwość zaproponowało, któremuś z opozycyjnych senatorów stanowisko premiera. Okazuje się, że wyobraźnia polityków nie ma granic – powiedział Paweł Kowal w radio ToK FM

Działacze PiS za wszelka cenę próbują przekupić senatorów z opozycji, aby uzyskać tam większość. Wygląda to na przemyślane działania, wczoraj pisaliśmy o dziwnych artykułach prasowych powołujących się na Tvn24 jakoby trzech posłów już zmieniło barwy polityczne.

Paweł Kowal był dziś gościem w TOK FM –

– Słyszałem, że wczoraj wieczorem większość PiS-owska podkupywała senatorów na najważniejsze stanowiska. Już nie Ministerstwo Sportu, ale nawet Ministerstwo Sprawiedliwości było w grze – powiedział w radiu TOK FM Paweł Kowal,

“to wszystko się nie udało. “Te próby przekupstw były śmieszne, niefajne. To patologia życia parlamentarnego”

Jaki będzie nowy Senat z większością opozycyjną?

Wydaje mi się, że szczęśliwie dla Polski składa się tak, że Senat będzie w rękach opozycji „Myślę, że to przywróci trochę powagi parlamentowi”

Senat zbierze się na inauguracyjnym posiedzeniu we wtorek po południu. Senatorowie złożą wtedy ślubowanie i wybiorą marszałka.

Po wyborach PiS ma w Senacie 48 przedstawicieli, KO – 43, PSL – 3, natomiast SLD – 2. Jest też czworo senatorów, którzy startowali jako kandydaci niezależni, choć trzej ostatni są kojarzeni z opozycją.

Źródło; Interia Fakty za TOK FM


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

864 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
2
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments