fbpx

Marek Suski: Zwłoki na granicy to rzecz normalna


Marek Suski był gościem anteny Polsat News. Ważny człowiek PiS stwierdził: W przypadku wojen, a mamy do czynienia z wojną hybrydową, może się zdarzyć, że w lasach przy granicy znajdziemy zwłoki, możliwe też, że będą one podrzucane.

Suski spytany przez dziennikarza o sytuację imigrantów, którzy nielegalnie przekraczają granicę białorusko-polską odpowiedział, że “osoby, które nielegalnie przekroczyły granicę muszą być traktowane zgodnie z prawem – tłumaczył poseł w rozmowie z Grzegorzem Kępką. Jak podkreślił dalej Suski, Polska ma inne zobowiązania wobec osób, które nielegalnie przekraczają granice, niż wobec osób, które uciekają przed wojną”

Atak na Polskę

Suski został też zapytany o dzieci, które znalazły się pod opieką polskich służb, po nielegalnym przekroczeniu granicy. W odpowiedzi polityk zapewnił, że zostanie im zapewniona opieka medyczna.

Czy to możliwe, że za jakiś czas, w tych przygranicznych lasach służby zaczną znajdować zwłoki?

W przypadku wojen, a mamy do czynienia z wojną hybrydową wobec Polski ze strony reżimu białoruskiego, to może się zdarzyć. Może się zdarzyć sytuacja, że zwłoki nawet zostaną podrzucone na granicę, ponieważ ja się spodziewam wszystkiego najgorszego po Łukaszence – tłumaczył Suski.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments