fbpx

Martynowski ponownie szefem senackiego klubu PiS – wystarczyła rozmowa z prezesem


2 comments, 2 Udostępnienia

Ostatnimi czasy mieliśmy kilka spektakularnych wyjść z PiS i prawie natychmiastowych powrotów. W jednym z przypadków brały udział nawet służby porządkowe w postaci CBA. Martynowski zrezygnował z szefowania senackiego klubu PiS w geście protestu, przeciwko nominacji Gawłowskiego, który miał rozprawić się z nepotyzmem w partii, a sam usadził swoją żonę w pięciu radach nadzorczych państwowych spółek.

Po rozmowie z prezesem Jarosławem Kaczyński zmieniłem zdanie – powiedział PAP senator PiS Marek Martynowski, który tydzień temu informował, że rezygnuje z funkcji szefa klubu senackiej części Prawa i Sprawiedliwości.

“+Walka+ z nepotyzmem w naszych szeregach (patrz: niedzielny wybór sekretarza generalnego) skutkuje moją rezygnacją z funkcji szefa klubu PiS w Senacie i wiceprzewodniczącego KP PiS” – napisał wówczas w mediach społecznościowych Martynowski.

“Po rozmowie z prezesem Jarosławem Kaczyńskim, która odbyła się w środę, uzyskałem zapewnienie, że jeżeli chodzi o pana Sekretarza Generalnego, to się to ma zmienić. O szczegóły nie dopytywałem, czy to będzie zmiana z żoną, czy z nim (Sobolewskim- PAP) bezpośrednio, ale wierzę prezesowi, że tak będzie. W związku z tym zmieniłem swoją decyzję” – mówił PAP Martynowski w piątek.

Zadziwiające jak elastyczne kręgosłupy mają członkowie Zjednoczonej Prawicy. Ciekawe jakich argumentów użył prezes Kaczyński?


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Uważany Czytelnik
Uważany Czytelnik
1 rok temu

Błąd w artykule.. Nie Gawłowski a Sobolewski

europ
europ
1 rok temu

martynowskiemu kaczor złożył propozycję nie do odrzucenia i martynowski to przyjął a ja mówię lepiej było być zawieszonym niż powieszonym przez naród