fbpx

Michał Piróg grozi, że zdradzi tajemnicę Jakimowicza


4 comments, 15
Subksrybuj nas na Google News

Jarosław Jakimowicz zdaje się być grzeczny, tylko jak śpi. Na każdym kroku wchodzi on w internetowe przepychanki z ludźmi, posługując się językiem brutalnym i niegodnym. W ostatnim czasie głośno było o awanturze pomiędzy prezenterem TVP a Pawłem Delągiem, czy Maciejem Dowborem. Jakimowicz groził, że upubliczni rzekomą “tajemną wiedzę” o tych panach, co odbiło się głośnym echem. Teraz przyszła kryska na matyska. Do dyskusji o “gwiazdorze TVP” włączył się Michał Piróg, który poinformował, że “wie coś o Jakimowiczu i gdyby tylko chciał, mógłby jej użyć przeciwko niemu.

Jarosław Jakimowicz słynie z tego, że nie gryzie się w język i najczęściej mówi, bądź pisze to, co mu ślina na język przyniesie, co powoduje liczne kontrowersje. Niedawno były aktor w obrzydliwy sposób uderzył w Pawła Deląga w swoim wpisie w mediach społecznościowych. Zarzucił mu m.in. że od lat ma ukrywać fakt, że jest homoseksualistą. Zagroził też, że zrobi listę facetów, z którymi rzekomo spotykał się Deląg, a następnie ją upubliczni. Paweł Deląg zapowiedział w rozmowie z serwisem Plejada, że przekaże sprawę swoim prawnikom.

W obronie Pawła Deląga, który padł ofiarą obrzydliwego, homofobicznego i szowinistycznego ataku ze strony Jarosława Jakimowicza stanął m.in. Maciej Dowbor. To sprawiło, że gwiazdor TVP postanowił uderzyć także w prezentera Polsatu.

Jakimowicz poświęcił Dowborowi wpis na Instagramie i tak samo, jak w przypadku Deląga postanowił uderzyć w jego prywatność. Jakimowicz wspomniał o rzekomych problemach w małżeństwie prezentera Polsatu. „Oooo kolega Dowbor się uaktywnił i w tak piękny sposób postanowił opisać moją osobę. Póki co będę dyskretnym, ale może wytłumaczysz, jaki to problem rodzinny macie, z którym odwiedzaliście specjalistów lekarzy w ciągu ostatnich kilku lat? Tak, tak, dokładnie o tym myślę. Dasz radę? Podzielisz się ze wszystkimi? Poczekam na twoją reakcję OŁÓWKU i będziesz zszokowany, skąd ja to mogę widzieć. Hamuj ołówek, radzę ci hamuj” – napisał Jakimowicz na Instagramie.

Następnie zagroził, że miarka się przebrała i ma zamiar zacząć wyciągać brudy osób publicznych na światło dzienne. „Skończyła się moja lojalność i przyglądanie jak te… bez charakteru pozwalają siebie. Skończyło się nadstawianie 2 policzka. Chcesz, chcecie, to ja wam zrobię czystkę w środowisku” – zapowiedział.

Jakimowicz nie sprecyzował, na czym dokładnie ma polegać problem Dowbora. Jednak w kontekście tego, co napisał wcześniej w kontekście Deląga, jego wpis należy uznać za skandaliczny.

Michał Piróg nie wytrzymał i skomentował zachowanie Jakimowicza

Michał Piróg do tej pory jedynie obserwował tę słowną przepychankę w mediach społecznościowych. Nie miał zamiaru zabierać głosu, ale jak sam przyznaje, został sprowokowany. Tancerz miał już dosyć czytania homofobicznych wpisów oraz pogróżek, jakie Jakimowicz kieruje do różnych osób.

„Obiecywałem sobie, że się zdystansuję do tego wszystkiego, co się dzieje. No ale nie wytrzymam. Powiem tylko tyle. Szantaż jest bronią ludzi najmniejszych, najsłabszych i najbardziej godnych politowania. Historia ‘o dwóch takich co za***ali imię’. Czy ktoś jest w stanie jeszcze odczarować w tym kraju imię Jarek?” – napisał Michał Piróg na Instagramie.

W dalszej części wpisu, która już zniknęła z profilu tancerza, można było przeczytać, że on także posiada tajemną wiedzę, którą mógłby użyć przeciwko prezenterowi TVP. „Panowie kiedyś ktoś wam zajrzy pod kołderkę. Ja też coś wiem… lecz poczekam, aż was historia rozliczy” – skwitował Piróg.

źródło: FAKT.PL

ZOBACZ TAKŻE:

POLUB NAS NA FACEBOOKU


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

4 comments, 15

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
3
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
3
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
3
ZABAWNE
WOW WOW
10
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
5
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
8
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
38
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
AVE
AVE
1 rok temu

Inteligentny człowiek dojdzie do tego, o co chodzi Pirógowi. Jarek Jarkowi czyścił berło

Dorota
Dorota
1 rok temu

Ale że jak? że Jakimowicz lubi w męską pupę albo wciągnąć połyk? O co chodzi Pirogowi? 😉

Ann
Ann
1 rok temu

To czy Jarek J. lubi również panów nie ma znaczenia.
Ważniejsze jest, że po zmianie władzy uczciwy prokurator pociągnie go do odpowiedzialności za gwałt.
On o tym dobrze wie.
Pewnie znowu ucieknie do Rosji.

Jach
Jach
1 rok temu

Pewnie zrobił w windzie loda Jakimowi, jak ten wracał nawalony z imprezy.