fbpx

Morawiecki wygwizdany w Pszczynie. “Pinokio, wypier****!” [VIDEO]


7 comments, 20
Subksrybuj nas na Google News

Przedstawiciele obozu rządowego ruszyli w Polskę, próbując pozyskać nowych wyborców. Jednak w ostatnim czasie, decydenci z Nowogrodzkiej narobili sobie wielu wrogów, czego najlepszym dowodem jest nienotowana od dawna skala protestów. Właściwie w każdym mieście, jakie teraz odwiedzają, witani są przez wściekłych tubylców, którzy nie szczędzą gorzkich słów. Sytuacja przypomina to, co widzieliśmy rok temu w Pszczynie. Mieszkańcy tego miasta zgotowali premierowi w lipcu 2021 roku wyjątkowo chłodne powitanie, z jakiego na pewno się nie ucieszył.

Jarosław Kaczyński zapowiedział niedawno ofensywę, mającą na celu zbliżenie się do potencjalnych wyborców. Najważniejsi politycy rządowi wyruszyli w trasę, dając cykl publicznych wystąpień. Jednak póki co, ich prezentacje natykają się na poważne problemy wizerunkowe z powodu licznych protestów. Sytuacja z pierwszej wycieczki do Sochaczewa wskazuje, iż PiS będzie miał ciężkie zadanie i komfort wcześniejszych, w większości bezstresowych kampanii, odszedł w zapomnienie. Politycy “dobrej zmiany” na własnej skórze mają teraz okazję odczuć wściekłość suwerena.

Przedsmak tego mogli poczuć rok temu w Pszczynie, gdzie doszło do nieprzyjemnej sytuacji dla premiera. Kilkudziesięciu mieszkańców skutecznie utrudniało mu przemówienie, wykrzykując hasła, wśród których nie zabrakło elementów wulgarności. – Tu jest bijące serce przemysłowe Polski. Tu jest bijące serce energetyczne Polski. Niech żyje Śląsk! Szczęść Boże! – słyszymy z ust premiera na zakończenie występu. W tym samym czasie poleciało kilka brutalnych okrzyków protestujących. – Pakuj się, wypierd***, wypierd***! – usłyszał w rewanżu. Później pojawiło się też głośne skandowanie: “Pinokio!, Pinokio!”. Na wystąpieniu szefa rządu była podobna liczbowo grupa zwolenników rządu. Jednak ich reakcje było zdecydowanie mniej żywiołowe i skupili się głównie na wysłuchiwaniu przemowy.

Czy premier będzie zmuszony wysłuchiwać podobnych epitetów przy kolejnych wizytach w polskich miastach? Obserwując radykalizację poglądów wśród społeczeństwa, nie można tego wykluczyć.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

7 comments, 20

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
2
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
6
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
5
ZABAWNE
WOW WOW
2
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
125
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
66
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
3
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
realista
realista
1 rok temu

I tak wygrają. Za 5 zł i garść kłamstw polski głos sprzedany.

Na szczerość w Sowie to miał odwagę
Na szczerość w Sowie to miał odwagę
1 rok temu

Pamiętamy co gadał u Sowy niech teraz zdobędzie się na taką samą szczerość jak w Sowie. Pokaż swoją prawdziwą twarz Pinokio. Co zatkało Ruskie kakało ?

Polak
Polak
1 rok temu

stare, niekompetentne, kombinujące dziady rozwalające ekonomicznie i gospodarczo Polskę

św Rajtuzyndo
św Rajtuzyndo
1 rok temu

Niestety, tak nie można, że kto ma mikrofon, ten ma siłę przebicia do opisywania nam rzeczywistości w jakiej żyjemy, bo dobrze wiemy jaka jest, nie jesteśmy ułomni, a być może Politycy, nie ważne czy z tej Partii czy z innej myślą o nas jak o idiotach którym można mydlić oczy. Rząd ma trudne zadanie na głowie i trzeba by cudu żebyśmy stanęli na nogi, bo jak na razie czeka nas ostre zaciskanie pasa.

jek
jek
1 rok temu

a wqdział ktokolwiek to ciało?

jek
jek
1 rok temu

złodziej prosto mówiąc

norbi
norbi
1 rok temu

Policzone są ich dni, niech popie sobie bunkier ,bo ludzie mu nie darują