fbpx

Morawiecki znowu złapany na kłamstwie. Tym razem przesadził? [VIDEO]


3 comments, 3 Udostępnienia
Mateusz Morawiecki FOT GRZEGORZ KRZYZEWSKI FOTONEWS NEWSPIX
Subksrybuj nas na Google News

Mateusz Morawiecki ma zerową wiarygodność w oczach wielu komentatorów polskiej sceny politycznej. Premier jest kojarzony z notorycznego mijania się z prawdą, co potwierdzają przegrane przez niego procesy. Jego kłamstw jest tyle, że TVN24 wydał nawet specjalny cykl programów “Nieprawdy premiera”, gdzie bierze na tapet jego wypowiedzi. Jedna z nich, dotycząca obietnicy braku podwyżek cen energii, jest absolutnym hitem Internetu. Mateusz Morawiecki okłamał miliony Polaków, a skutki jego decyzji mogą być makabryczne!

“Podwyżek nie będzie”

Obóz Zjednoczonej Prawicy jest znany z wielu zaskakujących ruchów, które pozwalają postawić pytanie, czy podejmując określone decyzje zdawali sobie sprawę z ich konsekwencji? Jedną z najbardziej kontrowersyjnych była związana z embargiem na rosyjski węgiel. O ile kierunek uniezależnienie się od tego rynku jest niezbędny, tak wiele wątpliwości komentatorów budziła blokada bez zapewnienia sobie alternatywnego źródła. Dziś już wiemy, że decyzja i nieudolność rządu uderzą ekstremalnie w portfele wszystkich obywateli naszego kraju. Mateusz Morawiecki zarzucił na szyję pętlę milionom Polaków. Jej skutkiem może być nienotowana nigdy wcześniej fala eksmisji. Z całego kraju płyną przerażające informacje o podwyżkach czynszów, sięgających setek procent!

Istnieje realna obawa, że premier może zapisać się w historii jako grabarz polskiej gospodarki, a hasło “Polska w ruinie” nabierze zupełnie nowego wymiaru. – Apelowałem o to, żeby węgiel rosyjski nie był wwożony, żeby nałożyć embargo na rosyjski węgiel – mówił w marcu. Finalnie węgla po prostu nie ma, ewentualnie jego ceny są kosmiczne, co przekłada się na gigantyczne wzrosty opłat czynszów. Jednak Mateusz Morawiecki zupełnie inaczej prognozował tę sytuację. Kilkanaście dni temu na antenie Polsatu obiecywał, że “podwyżek cen energii nie będzie”. Jednak wzrosty są i to rzędu setek procent! Czy w związku z tym premier powinien przeprosić za kłamstwo, które uderzy w każdego Polaka, bez wyjątku? Jego skandaliczną wypowiedź możecie zobaczyć poniżej:


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 comments, 3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
3
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
2
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
3
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Cuda wianki Morawieckiego czapki z głów
Cuda wianki Morawieckiego czapki z głów
1 rok temu

Każdy rząd w Polsce kończył tak samo zgodnie z powiedzeniem z pustego to i Salomon nie naleje. Czekamy na cuda wianki w końcu Morawiecki na początku objecia urzędu pramiera obiecywał nawet chrystianizację Europy a pobożni frajerzy robili w pory ze szczęścia. Morawicki swoje a życie swoje. Sprawy potoczyły się na szczęście wbrew idiotycznym planom tego bankiera a zarazem niedoszłego sędziego inkwizycji.

europ
europ
1 rok temu

życie mnie nauczyło jedno żydom nie wierz bo to zakłamany naród dlatego co mówi ten indywiuum też mnie nie przekona o swojej prawdomówności on nawet jak mówi dzień bobry na powitanie to też łże jak pies

Tak to jest
Tak to jest
Odpowiedź do  europ
1 rok temu

Pewnie o tych złotych fotelach to też bujda na resorach.