fbpx

Nadgenralny Prokurator Kaczyński – “żaden Prokurator nie może dopatrzyć żadnego przestępstwa”


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] K [/boombox_dropcap]

aczyński prezes PiS twierdzi że nawet najbardziej żarliwy prokurator nie dopatrzy się przestępstwa. Tymczasem komentarze po nocnym niezrozumiałym anulowaniu głosowania przez marszałek Witek, nie milkną. Dzięki nie wyłączonym mikrofonom sejmowym opinia publiczna mogła się dowiedzieć jak pracuje sejm za pieniądze podatników.

Dzisiaj do sprawy w TVP Info odniósł się prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Jeżeli chodzi o wniosek o odwołanie. No cóż, oni doskonale wiedzą, jak to się skończy. Jest to taka demonstracja polityczna, próba ciągnięcia tej sprawy. Nie mają programu, żadnych propozycji, wobec tego robią tego rodzaju rzeczy, a jeżeli chodzi o prokuraturę, to nawet najbardziej przenikliwy i jednocześnie gotowy do stawiania zarzutów prokurator tutaj się nie może dopatrzyć żadnego przestępstwa, bo po prostu tutaj nawet cienia jakiegokolwiek przestępstwa nie było. Powtarzam: decyzja pani marszałek była słuszna i była to decyzja to związana z sytuacją na sali, ze skargami posłów i z tym wszystkim, co się wydarzyło. Ja siedząc w tym miejscu, w którym siedziałem, a przedtem na swoim miejscu, takiego rozeznania po prostu nie miałem – mówił Kaczyński.

Tylko jak tu znaleźć żarliwego prokuratora, jeżeli wszystkimi prokuratorami rządzi najbliższy wieloletni współpracownik PiS Zbigniew Ziobro.

Trzeba anulować bo my przegramy naprawdę – dobra – odpowiada Witek. Tak głosuje się w sejmie. Prezes wszystko kontrolował.

Kaczyński pogubił się

Kaczyński pogubił się i nie zaznaczył prawidłowo kandydatów PiS do KRS, ale oddał głos. Myślał, że jak zmieni miejsce i skorzysta z innego czytnika, coś to zmieni. Nie zmieniło. Okazało się, że nie był to w PiS jedyny przypadek. Dlatego włączono tryb

Minuta po minucie , krok po kroku


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mas60
mas60
4 lat temu

Jeżeli Kaczyński występuje w tvpis w związku z anulowanym głosowaniem tzn., że był to niebywały przekręt i kryminał!