Napad na stację benzynową. Sprzedawczyni uprawiała z bandytą seks do przyjazdu policji


1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Słowacka policja poinformowała o nieudanym i niezwykle nietypowym napadzie na stację benzynową w Bratysławie. Sprawca nie zdążył uciec przed mundurowymi, bo do czasu przybycia służb zatrzymała go kobieta, która zaspokajała go oralnie.

Początek przypominał wzorce z amerykańskich filmów: 24-letni, pochodzący z Serbii rabuś przybył nad ranem na stację benzynową i machając obsłudze bronią zażądał dostępu do sejfu z utargiem. Przestępca pobił kasjera, usiłując wymusić otwarcie kasetki. Inny z pracowników stacji uciekł tylnymi drzwiami i natychmiast wezwał policję.

Na stacyjnym posterunku pozostała jednak 36-letnia Czeszka. Postanowiła negocjować z terrorystą na własną rękę.

ÚTEKU Z LÚPEŽNÉHO PREPADNUTIA ZABRÁNILO?? POSKYTNUTIE SEXUÁLNYCH SLUŽIEB➡️Dnes krátko PO 0️⃣4️⃣.0️⃣0️⃣ h sme prijali … Opublikowany przez Polícia SR – Bratislavský kraj & nbsp; Środa, 27 Stycznia 2021

Bandyta został wykorzystany seksualnie?

Oficjalny komunikat słowackiej Policji brzmi:

„Po przybyciu patrolu na miejsce stwierdzono, że osoba, która napadła na stację benzynową, nadal znajduje się w jej wnętrzu. Policja w jednym z pomieszczeń zauważyła mężczyznę wykorzystywanego seksualnie przez młodą kobietę”.

Sprawca miał się bronić przed zatrzymaniem, ale przede wszystkim nie chciał by przerywać mu miłosnych uniesień. I tu zaczynają się poważne niejasności – bo nie do końca wiadomo, jakimi pobudkami kierowała się kobieta, która seksem oralnym unieruchomiła bandytę.

Czy chodziło o obywatelską postawę i „obezwładnienie” przestępcy, przygodę, czy może jednak o współudział w przestępstwie? Tego póki co jeszcze nie wyjaśniono.

REAGUJ, SKOMENTUJ, UDOSTĘPNIJ DALEJ ! ~ GAZETAPLUS.PL #WolneMedia ~ Czytaj także:


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
2
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments