fbpx

Natarczywy ksiądz zbluzgał policjantów. “Łachy i bandyci. Dawajcie mi tego **dała…” [VIDEO]


4 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Druga odsłona karygodnego zachowania księdza Michała Woźnickiego, który stawił się w sądzie na wezwanie bez maseczki. Dziennikarz Wyborczej Piotr Żytnicki wyzywany publicznie przez księdza najgorszymi epitetami, opublikował kolejne nagranie, które udowadnia skandaliczne zachowanie duchownego.

“Ks. Michał Woźnicki opublikował nagranie z wizyty w poznańskim sądzie (nie wszedł, bo nie miał maseczki). Policjantów nazywa łachami i bandytami. Mówi o kochance sędziego. Dla mnie też znalazło się miejsce w repertuarze epitetów” – napisał dziennikarz, publikując tym samym nagranie z sądu.

Niesforny duchowny przyczepił się do policjantów, że Ci noszą maseczkę.

Tłumaczy, że mając na sobie “kaganiec” – wdychamy i wydychamy swoje powietrze, co jest niezdrowe. “Nadstaw gębę pod rurę autobusu to zobaczysz” – zagrzmiał Woźnicki do Policjanta.

Z perspektywy katolickiej, to co robicie to grzech uciskania ludzi. W sądzie, w którym jesteście są znaki masońskie. Komu Wy służycie? Diabłu?

Maski zakładają przestępcy, panowie jesteście przestępcami? Pan jest przestępcą jako policjant? Z naszych podatków jesteście utrzymywani.

A tego fircyka pan widział, Redaktora Wyborczej, Żytnickiego? To pe**łek! Chłopców lubi. Może ktoś z Was by się nadał…

“Hom**, ***ałek, chodzący otwór odbytowy”

Na poprzednim filmiku dziennikarza, pan Michał Woźnicki wygłosił płomienne kazanie w którym obraża dziennikarza Gazety Wyborczej, który uczestniczył w rozprawie sądowej i relacjonował wydarzenie, podczas którego Policja musiała wynieść ministranta opętanego przez Woźnickiego. ““Hom**, ***ałek, chodzący otwór odbytowy” – mówił z ambony


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
6
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
2
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
4
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments