fbpx

“Nie świruj idź na wybory” Wszystkie filmiki do tej pory. Uzupełniamy na bieżąco.


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] N [/boombox_dropcap]

ie świruj, idź na wybory – to hasło społecznej akcji fotografa Tomasza Sikory, które podbija internet. Krótkie filmiki tworzone przez internautów wśród znanych i mniej znanych anonimowych osób mają obudzić Polaków.

Zabawne filmy opatrzone hashtagiem #nieświruj lub #nieświrujidźnawybory zamieścili w sieci m. in. Janusz Gajos, Wojciech Pszoniak, Grzegorz Turanu, Anna Cieślak, Zbigniew Hołdys, Bożena Stachura, oraz Szymon Majewski i Marek Dutkiewicz. Filmików przybywa z godziny na godzinę, będziemy starali sie je tutaj umieszczać na bieżąco.

Zbigniew Hołdys :Profrekwencyjna akcja społeczna “Nie świruj!” wywołana przez Tomka Sikorę kręci się dzięki filmom, które nadsyłacie do Tomka na tomeksikora48@gmail.com. Nikt nam nie płaci, nikt za nami nie stoi. Powiedzie się, jeśli podacie filmiki dalej Trzymajcie się!

Filmów jest tak dużo że nie mieszą się już w tym artykule. Wszystkie filmy znajdziesz tutaj na facebooku. Dołącz do grypy promującej frekwencję wyborczą “Nie świruj idź na wybory”.

Zbigniew Hołdys :Mój osobisty apel do wszystkich twitterowiczów, do ludzi znanych (dziennikarze, artyści, sportowcy) i nieznanych (lekarze, kolejarze, taksówkarze itd), młodych i starych, z poczuciem humoru i dystansem – wyślijcie swoje filmiki „Nie świruj!” na mail tomeksikora48@gmail.com!

Ostre zwarcie Ogórek i Lubnauer w TVPinfo. “Ja pani urządziłam taką rzeczywistość jaką maja posłowie PiS w tvn24”

Timmermans przestrzegł. Nowa komisja nie zmieni podejścia do praworządności -a naszym zdaniem zaostrzy.

TVP fałszuje materiały wyborcze Koalicji Obywatelskiej. Czy zajmie się tym niezależna prokuratura ?

Spółki skarbu państwa rozsyłają ulotki kandydatów PiS. Kampania coraz bardziej brudna.

https://youtu.be/1ptX-7qttxQ

Minister Ziobry grzmi, zabraliśmy przestępcom miliardy. Tymczasem ze 100 mln zasądzonych od mafii lekowych nie wpłynęło nic.

Koniec niezależnych mediów. Koniec małych portali informacyjnych. PiS chce mieć wszystko pod kontrolą.

Cymański dał się wrobić przez demonstrantów. “Warto być przyzwoitym”. Zobacz film wolne-media.

Filmów jest tak dużo że nie mieszą się już w tym artykule. Wszystkie filmy znajdziesz tutaj na facebooku. Dołącz do grypy promującej frekwencję wyborczą “Nie świruj idź na wybory”.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments