fbpx

Nowy wyciek poczty Dworczyka. Pracownicy TVP na rządowej smyczy


1 comment, 1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Na stronie PoufnaRozmowa pojawiły się kolejne fragmenty korespondencji decydentów z Nowogrodzkiej. Przedstawiciele najwyższych polskich władz przez wiele miesięcy używali prywatnych skrzynek pocztowych, służących do kontaktu podczas podejmowania kluczowych rozstrzygnięć związanych z naszym krajem. Wszystko skończyło się w momencie, gdy hakerzy włamali się do jednej z nich. Teraz mechanizm decyzyjny polityków rządu jest stopniowo wyjawiany na światło dzienne. Właśnie poznaliśmy szczegóły odnośnie tego, jaki jest sposób działania pracowników Jacka Kurskiego.

W styczniu ujawniono korespondencję, dzięki której dowiedzieliśmy się, że Kurski i Olechowski są wykonawcami rozkazów, płynących od bliskich współpracowników Mateusza Morawieckiego: Mariusza Chłopika i Michała Dworczyka. To właśnie ci politycy instruowali telewizję, nazywaną też rządową, jakie tematy mają być poruszane o 19:30. Chłopik i Dworczyk ustalali, kogo trzeba zaatakować i jakich argumentów użyć podczas szczucia na przeciwników politycznych. Pracownicy TVP mieli być na ich usługach, wypełniając wolę rządzących.

Tym razem poznaliśmy szczegóły współpracy z rządem kolejnych jednostek, brylujących w stacji zarządzanej przez Kurskiego. Bohaterami wycieku są stali komentatorzy polityczni oraz szef TVP Info, Samuel Pereira. Sprawa dotyczyła wypowiedzi Mateusza Morawieckiego odnośnie sądów i prośby, żeby jak najbardziej nagłośnić ją medialnie. – Pereira, Trzmiel, Sakiewicz -> obdzwonieni. Karnowski -> zaraz się widzę – czytamy w ujawnionej korespondencji autorstwa Mariusza Chłopika, byłego bliskiego współpracownika premiera. Tym samym oficjalna lista osób sterowanych przez polityków z Nowogrodzkiej wydłużyła się o kolejne nazwiska.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
2
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
6
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
TVPinfo to klapki na oczy
TVPinfo to klapki na oczy
1 rok temu

To nic nowego TVPinfo ma swój program propagandowy propisowski antyopozycyjny wTylewizji. Większego prania mózgu za komuny nie było. Tam od razu wiadomo że obiektywność dystans nie mają szans. W tym programie mamy wybitnie cenzurę, poprawność polityczną, stronniczość, wazeliniarstwo tak zaawansowane że mimo całego zła tam wszystko na opak a porażki to sukcesy. Podobno w Polsce skończyła się komuna ale takie podejście do ludzi jak do idiotów lub ślepych patriotów którzy zapewne wiele razy dali się wydupczyć pisowi świadczy jak wielka jest siła demoralizacji i demagogii która też dla kogoś kto nie daje się wodzić za nos staje się jasne jak… Czytaj więcej »