fbpx

Nowy wyciek poczty Dworczyka. Pracownicy TVP na rządowej smyczy


1 comment, 1 Udostępnienie

Na stronie PoufnaRozmowa pojawiły się kolejne fragmenty korespondencji decydentów z Nowogrodzkiej. Przedstawiciele najwyższych polskich władz przez wiele miesięcy używali prywatnych skrzynek pocztowych, służących do kontaktu podczas podejmowania kluczowych rozstrzygnięć związanych z naszym krajem. Wszystko skończyło się w momencie, gdy hakerzy włamali się do jednej z nich. Teraz mechanizm decyzyjny polityków rządu jest stopniowo wyjawiany na światło dzienne. Właśnie poznaliśmy szczegóły odnośnie tego, jaki jest sposób działania pracowników Jacka Kurskiego.

W styczniu ujawniono korespondencję, dzięki której dowiedzieliśmy się, że Kurski i Olechowski są wykonawcami rozkazów, płynących od bliskich współpracowników Mateusza Morawieckiego: Mariusza Chłopika i Michała Dworczyka. To właśnie ci politycy instruowali telewizję, nazywaną też rządową, jakie tematy mają być poruszane o 19:30. Chłopik i Dworczyk ustalali, kogo trzeba zaatakować i jakich argumentów użyć podczas szczucia na przeciwników politycznych. Pracownicy TVP mieli być na ich usługach, wypełniając wolę rządzących.

Tym razem poznaliśmy szczegóły współpracy z rządem kolejnych jednostek, brylujących w stacji zarządzanej przez Kurskiego. Bohaterami wycieku są stali komentatorzy polityczni oraz szef TVP Info, Samuel Pereira. Sprawa dotyczyła wypowiedzi Mateusza Morawieckiego odnośnie sądów i prośby, żeby jak najbardziej nagłośnić ją medialnie. – Pereira, Trzmiel, Sakiewicz -> obdzwonieni. Karnowski -> zaraz się widzę – czytamy w ujawnionej korespondencji autorstwa Mariusza Chłopika, byłego bliskiego współpracownika premiera. Tym samym oficjalna lista osób sterowanych przez polityków z Nowogrodzkiej wydłużyła się o kolejne nazwiska.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
2
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
6
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
TVPinfo to klapki na oczy
TVPinfo to klapki na oczy
13 dni temu

To nic nowego TVPinfo ma swój program propagandowy propisowski antyopozycyjny wTylewizji. Większego prania mózgu za komuny nie było. Tam od razu wiadomo że obiektywność dystans nie mają szans. W tym programie mamy wybitnie cenzurę, poprawność polityczną, stronniczość, wazeliniarstwo tak zaawansowane że mimo całego zła tam wszystko na opak a porażki to sukcesy. Podobno w Polsce skończyła się komuna ale takie podejście do ludzi jak do idiotów lub ślepych patriotów którzy zapewne wiele razy dali się wydupczyć pisowi świadczy jak wielka jest siła demoralizacji i demagogii która też dla kogoś kto nie daje się wodzić za nos staje się jasne jak… Czytaj więcej »