fbpx

Oburzony Jakimowicz krytykuje wieszanie flag Ukrainy na ulicach [VIDEO]


4 comments, 1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Jarosław Jakimowicz zniknął ostatnio z radarów kontrowersji. Gwiazda TVP nie jest aktywna w mediach społecznościowych i nie słychać o ekstrawaganckich wybrykach, do których przyzwyczajała przez długie miesiące. Jednak Jakimowicz dał znowu znać o swoim istnieniu, wygłaszając krytyczne uwagi wobec ilości ukraińskich flag na ulicach Warszawy. 

We wszystkich polskich miastach można zaobserwować liczne flagi Ukrainy. Miało to na celu wykazać solidarność z narodem, który doświadcza teraz okrucieństwa wojny. Ukraińskie barwy widać na każdym kroku – zarówno na prywatnych posesjach, jak i urzędach. Każdy pojazd komunikacji miejskiej w stolicy posiada teraz flagi naszych sąsiadów na przedzie. Trudno oszacować ich całościową liczbę w aglomeracji, ale na pewno musiałaby być podana w tysiącach. Nadmiar ukraińskich barw wprawił w złość Jarosława Jakimowicza. Miało to miejsce w programie “W kontrze”, podczas porannego pasma TVP. Aktor wygłosił emocjonalny wywód na ten temat. – Wyjechałem z Warszawy, która jest pełna symboli ukraińskich – flag, nie wiem, różnych plakatów. (…) Moim zdaniem aż do przesady, bo zaczynam się czuć w Polsce jakbym był w jakimś mieście Ukrainy, gdzie jest święto. Nigdy nie widziałem tylko polskich, biało-czerwonych flag – rzucił w emocjonalnym tonie na wizji. Jego słowa wprawiły w zaskoczenie wielu widzów, bo wygłosił pogląd całkowicie sprzeczny z linią stacji. Ewentualnie może szykować się jakaś radykalna zmiana pod tym względem, a jego wysłano jako eksperymentalnego głosiciela nowego przekazu.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

4 comments, 1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
11
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kaczyński ojciec chrzestny Polskiego krachu
Kaczyński ojciec chrzestny Polskiego krachu
1 rok temu

To czysty mega idiotyzm polskiego rządu przypominać i straszyć Ukraińców jakby nie uciekli z Ukrainy a Polaków że Polska może być następna. Jeśli ktoś ma złudzenia i myśli że Rosja się podda to musi być naprawdę otumaniony propagandą polsko-amerykańską. Siły których użyła Rosja to jest zaledwie promil. W rzeczywistości wszystkie armie które chciały podbić Rosję poniosły klęskę. Putin to nie jest żaden zbrodniarz. Prawdziwi zbrodniarze to USA które tracą dominację na świecie. I poprzez terror obalanie rządów zmuszają poprzez sankcje, obostrzenia, izolacje i kryzysy do posłuszeństwa. Z chinami im nie wyszło, Chiny nie oddadzą Tajwanu, prędzej prezydent USA straci władzę,… Czytaj więcej »

janusz
janusz

a tak na poważne to zwiałeś z psychiatryka czy sprzedałeś się za rubelki

ech ci janusze geniusze
ech ci janusze geniusze
Odpowiedź do  janusz
1 rok temu

januszu a gdzieś ty się wychował ? Czyżby aby nie w pisowskim gnieździe kaczor cię wysiedział pod swoim kuprem ?

Juras
Juras
Odpowiedź do  ech ci janusze geniusze
1 rok temu

Racja gnida