fbpx

Ochroniarze prezesa z ostrą bronią w sejmie. Patologiczny strach czy fobia?


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] C [/boombox_dropcap]

ezary Tomczyk nagrał wejście prezesa Kaczyńskiego do sejmu. Nie wchodził o wejściem oficjalnym, ale tym, przeznaczonym dla drugiej osoby w państwie czyli marszałka sejmu.

Wejście z którego korzysta prezes prezesów nie jest wyposażone w bramki wykrywaczy metalu. Wobec tego osobista ochrona prezesa prezesów chodzi po sejmie uzbrojona. Nie wiadomo kim są ci ochroniarze, jakie maja uprawnienia i jak zareagują w sytuacji stresującej. Wobec tego stanowią potencjalne zagrożenie.

“Jakbym Emi słyszała” Gasiuk-Pichowicz. Skandaliczne zachowanie Pawłowicz i Piotrowicza na komisji. “Teraz ja mówię! Mówi poseł!”

Poseł Cezary Tomczyk ma w tej sprawie złożyć zapytanie do marszałek sejmu.

Ciebie zabić to jak splunąć – miał mówić Kaczyński do Tuska

-tak kiedyś podobno powiedział Kaczyński do Tuska. To zdarzenie potwierdziło też kilku dziennikarzy. Podczas słynnej debaty TUSK -KACZYŃSKI , prezes wyparł się takiego zdarzenia.

Według Tuska, w latach 90., Jarosław Kaczyński był zafascynowany bronią. Któregoś dnia – kiedy obecny premier stał jeszcze na czele Porozumienia Centrum – razem jechali sejmową windą. Wtedy Kaczyński miał wyjąć swój pistolet i powiedzieć do Tuska: “Dla mnie ciebie zabić to jak splunąć”.

Tusk rzekomo miał stracić miliardy na vat, Morawiecki lekką ręką oddał 217 mld amerykanom, rezygnując z podatku cyfrowego. To wygląda jak działanie na szkodę państwa.

Nie mniej jednak na miejscu posłów nie czułbym się tam dobrze widząc człowieka który mógłby taką rzecz powiedzieć. Tym bardziej, że wówczas przyznał się do posiadania broni .


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments