fbpx

Ojciec Szustak pojechał po episkopacie i Gądeckim. “Nosz do ku*wy nędzy” [VIDEO]


5

Ojciec Adam Szustak, dominikanin, youtuber na kanale Langusta na palmie i przedstawiciel zdecydowanie jasnej strony kościoła nie wytrzymał. Podczas wywiadu, którego udzielił na popularnym kanale, zakonnik w ostrych słowach skrytykował działania polskich hierarchów, m. in abp. Gądeckiego.

Duchowny podczas rozmowy zadrwił z działań episkopatu, który co i rusz organizuje jakieś walne zebrania, ustanawiając odrealnione założenia. Szustak wspomniał słowa przewodniczącego Gądeckiego, który po jednym z takich spotkań zapytał publicznie: Co zrobić, żeby ludzie wracali do kościoła?

Ojciec Adam nie wytrzymał i odpowiedział głosem Gądeckiego.

– Pierwszy punt ku”wa, który podano – Gądecki go podał – to najważniejsze, żeby teraz zrobić wszystko, co się tylko da, żeby ludzie wrócili do kościoła, czyli żeby zaczęli chodzić do kościoła. Nosz do ku*wy nędzy – skwitował.

Filmik udostępnił Samuel Pereira, szef portalu TVP INFO, który chciał zabłysnąć ironią uderzając w zakonnika, jednak nie do końca wyszło, bowiem ojciec Adam Szustak to głos normalnego kościoła. To zakonnik, który od lat wrzuca kilka filmików dziennie na swoim kanale “Langusta na palmie” i zyskuje ciągle nowych zwolenników, “którzy dość już mają tego kościoła” – DO KU*WY NĘDZY!


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

5

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
4
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments