fbpx

“Opozycja donosi na Polskę?” To posłuchajcie Jakiego.


Subksrybuj nas na Google News

Miałem tylko 1 minutę, ale już czas wykorzystać każdą okazję, aby przypomnieć radykalnej części elit w UE, że używając art 7 ośmieszają sami siebie.


Panie ministrze dobrze, że tam nie ma Marszałka ala Kuchciński bo dostałby Pan 30 sek, a po 35-ciu wyprowadziłaby Pana Straż Marszałkowska. Tu mógł Pan mówić co Panu ślina na język przyniesie i nie trzeba obawiać się o zabranie połowy pensji za mówienie byle czego.

Może mówiąc o pojedynczych sędziach tak jakby wszyscy byli przestępcami, może wspomni Pan też o którymś pośle z pis co pobił żonę. Czy to też znaczy że wszyscy posłowie PiS bija swoje żony? Jeżeli ktoś popełni przestępstwo to trzeba mu to udowodnić i ukarać. Nie słyszałem aby Pan lub Pańska słynna komisja ukarała osoby, o których Pan tu wspomniał. W związku z tym nasuwa się logiczne pytanie co Pan robił w tym Ministerstwie Sprawiedliwości ?

Komentarze z Internetu

Piszczel W odpowiedzi do @PatrykJakiPatryk, Patryk… A nie przyszło do głowy, że chodzi o mianowanie partyjnych działaczy jako dublerów do TK na stanowiska już obsadzone przez prawdziwych sędziów?Nie pomyślałeś, że problemem może być wybór członków KRS przez polityków i o tylko jednej partii? Kompromitujesz Polskę

Izabelanow #SilniRazem W odpowiedzi do @PatrykJakiI to 1 minuta wstydu i żenady. Ile czasu się pan uczył tych kilku zdań? A wymachiwanie pięścią i paluchem.. nadal zostało

CentralneObchody· W odpowiedzi do @PatrykJakiMEP Jaki: z wyrywków istniejących w innych krajach stworzono system, w którym władza wykonawcza kontroluje sądy. Tak być w praworządnym państwie nie może, bo to sądy mają sądzić polityków. A błędy sędziów zdarzają się wszędzie i trzeba je eliminować.

Małgorzata Grajewska W odpowiedzi do @PatrykJakiLosowy przydział spraw wprowadziliście… przypadkiem, jedna po drugiej sprawa posłanki PiS K.Pawłowicz przeciwko J.Owsiakowi została „wylosowana” przez tego samego sędziego Bzdury Pan gadał w Polsce, teraz dyrdymały opowiada w PE.

Czekamy na Wasze komentarze


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments