fbpx

Opozycjonista z PRL o Lechu Kaczyńskim: Jeśli istnieje Bóg, to Prezydent smaży się w piekle!


2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Wczoraj odbyła się kolejna miesięcznica upamiętniająca ofiary katastrofy smoleńskiej. Antoni Macierewicz jak zawsze wspomniał tragicznie zmarłych 10 kwietnia 2010 roku i umieścił poruszający wpis w mediach społecznościowych. Nie spodziewał się jednak, że zostanie on skomentowany w dość brutalny sposób. Waldemar Kuczyński, były minister i opozycjonista postanowił odpowiedzieć “smoleńskiemu śledczemu”.

Antoni Macierewicz zawsze 10 dnia miesiąca wspomina tragicznie zmarłych w katastrofie pod Smoleńskiem. Nie inaczej było wczoraj. Orędownik “prawdy smoleńskiej” napisał na twitterze:

Obchodząc 40. rocznicę Porozumień Sierpniowych warto przypominać wkład Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i Anny Walentynowicz. Pamiętamy również wszystkich innych wspaniałych patriotów, którzy polegli nad Smoleńskiem. – napisał Macierewicz.

Wpis Macierewicza zauważył Waldemar Kuczyński, dawny Minister Przekształceń Własnościowych, a także opozycjonista z czasów PRL. Postanowił bezpruderyjnie odpisać panu Antoniemu. Uderzył nie tylko w niego, ale przede wszystkim w Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Antek, a kuku! Otrzeźwiej! Oni zginęli w katastrofie spowodowanej w ogromnej mierze przez Lecha Kaczyńskiego w skutek jego śmiertelnego grzechu zaniechania. Jak jest Bóg to on musi smażyć się w piekle. – napisał Waldemar Kuczyński.

Czytaj także: Premier skłamał, mówiąc o zerowym wzroście bezrobocia?! Dane GUS wskazują, że to koniec rynku pracownika.


GAZETA PLUS.PL – Jesteśmy tu dla Was! Komentujcie i udostępniajcie!!!


źródło: se.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments