fbpx

Ostatnia deska ratunku. Duda zaprasza Gowina do Pałacu na 17.00, ale nie na herbatkę.


2 comments, 7k
Subksrybuj nas na Google News

Można domniemywać, że to zaproszenie na spotkanie ostatniej szansy. Jeżeli Porozumienie dogadało by się z PiS to nie miałoby większego sensu w tej chwili się spotykać.

W mediach społecznościowych aż huczy co zrobią Gowinowi działacze prawicy jak dogada się z opozycją. Rozpoczęło się szukanie haków i grzebanie w życiorysie. W takim razie chciałbym podpowiedzieć że Jarosław Gowin był doradcą “zdrajcy Tuska” a nawet ministrem w jego rządzie.

Każdy dzień przynosi nowe rozwiązania” – Jarosław Gowin. Strach w PiS coraz większy.

Głos zabrała również Eurodeputowana Szydło – Wierzę w odpowiedzialność posłów Porozumienia, wierzę w odpowiedzialność tych wszystkich, których głos może zdecydować o przyszłości Polski. Jesteśmy w szczególnym momencie, to nie są łatwe wybory, oczywiście zdajemy sobie z tego sprawę, ale wybory korespondencyjne dają pełne bezpieczeństwo, tylko musimy je spokojnie i w zgodzie przeprowadzić – stwierdziła Szydło w radiowej Jedynce.

“Elżbieta Witek jest marszałkiem Sejmu, a Jarosław Gowin aktualnie szeregowym posłem. Jeżeli ktoś w tzw. Porozumieniu uważa, że dla czyichś chorych ambicji Prawo i Sprawiedliwość zgodzi się na jakiekolwiek zmiany, to się myli” – napisał na Twitterze Ryszard Terlecki.

– Wpisanie się w scenariusz ostrej konfrontacji z Prawem i Sprawiedliwością musi mieć swoje konsekwencje. To sprawa oczywista. Mam nadzieję, że pan Jarosław Gowin do takiej konfrontacji nie doprowadzi. Ale gdyby doszło do niej, to konsekwencje są daleko idące, łącznie z tym, że musimy się rozstać z niektórymi politykami związanymi z panem Gowinem – podkreślił wiceprezes PiS Adam Lipiński

“Wzywam do opamiętania!” Wypij o atakach na Gowina. Gowin jak Franciszek Ferdynad, a Warszawa jak Sarajewo?

Michał Wypij, poseł Porozumienia i wiceprzewodniczący klubu PiS zamieścił wpis, w którym wzywa do zaprzestania ataków na Jarosława Gowina.

Wypij podkreśla, że Gowin jest jednym z liderów Zjednoczonej Prawicy, a ataki na niego mogą doprowadzić do rozpadu koalicji.

Sporo internautów zaczyna kibicować szefowi Porozumienia i zauważa strach u Andrzeja Dudy

Duda sika po nogach, tak się boi stracić prezydentury. Gdyby miał honor, ale go nie ma. Tyle zła zrobił dla Polaków, że mu już nigdy nie wybaczą. Będzie na językach przez pokolenia. Powiedzonka o dudzie nie wygasną.

Jacek Nizinkiewicz – dziennikarz niesłynący z miłości do opozycji napisał “To jest jednak niesamowite, jak politycy PiS próbują sprowadzić do parteru polityków koalicyjnego Porozumienia za to, że ci chcą postępować z racją stanu i zapewniając bezpieczeństwo Polaków, a nie z racją prezesa Kaczyńskiego i zapewniając reelekcję PAD”.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 7k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
4
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
3
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
2
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tomek M
Tomek M
3 lat temu

Pani Szyglo – oczywiście, że wybory korespondencyjne są bardzo bezpieczne. Osobiście zameldowałem u siebie 52 bezdomnych na okres 1go miesiąca by ich karty do głosowania przyszły na mój adres…oczywiście zrobiłem to za ich pełna zgoda (i miskę ryżu) Dziękuję wam za to – gdyż będę miał 53 głosy przeciwko waszej glupizne…

Jakisgosc
Jakisgosc
Odpowiedź do  Tomek M
3 lat temu

Kradne pomysl i dolaczam sie do glosowania przeciw rzadowi ;p