fbpx

Hołownia apeluje do samorządów “Nie poddawajcie się” To najważniejsze dwa tygodnie ostaniach 30-stu lat”


Facebook
Subksrybuj nas na Google News

Apeluję do samorządowców: Nie poddawajcie się, walczcie w naszym imieniu. Skargą do SN wstrzymaliśmy wykonanie uchwały Państwowej Komisji Wyborczej, by was wesprzeć- ona nie ma mocy prawnej. Chce wam dodać otuchy i powiedzieć, że swoim obywatelskim sprzeciwem zwyciężymy z szantażem

W dziesiejszym live na facebooku

To najważniejsze dwa tygodnie w ciągu ostatnich trzydziestu lat, polityka teraz może zmienić absolutnie wszystko.

…”Wszystko możemy spieprzyć, wszystko możemy możemy doprowadzić do tego żeby wróciło na swoje miejsce…myśmy doszli do pewnego apogeum, …próbowano nam wytłumaczyć że dochodzimy do jakiegoś punktu krytycznego, ale teraz widzimy to bardzo wyraźnie, że polska demokracja po tych 30 latach , zawiedzionych nadziei związanych z “popisem” , tego 2010r rku Smoleńska, kiedy wszyscy stanęliśmy przed lustrem jak .. jak możemy sobie robić takie rzeczy, jak to się stało że wszyscy jesteśmy w takim miejscu.

Dochodzimy do roku 2020 kiedy nie da się już ukryć prawdy Kiedy widzimy wszyscy bardzo wyraźnie, że do nasza demokracja doszła do momentu w którym, jedyni obywatele i jedna partia polityczna która, ich reprezentuje jest w stanie zabić obywateli, innych obywateli stojących z drugiej strony tylko po to żeby utrzymać władzę ….

…Nas po prostu nie stać na pis, nas nie stać na Dudę, o to chodzi, nas nie stać dzisiaj też na politykierów, którzy w sejmie chcieliby układać jakieś wałki. Czytaliście pewnie wiecie co się dzieje po stronie opozycji, że niby się dogadują, ale z drugiej strony się nie dogadują, ale może poczekają aż jeszcze ich przymuszą,  a może oni dostaną bardziej stanowiska, może mniej stanowiska.

Ludzie weźcie wy się do roboty. Jak będzie potrzeba was do tego zmotywować, to my was zmotywujemy, my wam powiemy. Z całym szacunkiem do wszystkich moich znajomych kolegów z większością jestem przecież na ty z tak zwanej opozycji, z drugiej strony. Weźcie wy się w końcu ogarnijcie, weźcie mi się w końcu ogarnijcie, bo jak nie to my będziemy musieli przyjść i powiedzieć żebyście się ogarnęli

No teraz nie jest czas na zastanawianie się kto będzie wiceministrem sportu do jasnej cholery. Teraz jest czas na to żebyśmy się wspólnie zastanowić co zrobić, żeby Polska za pół roku była w stanie sensownie stawiać czoła epidemii z sensownie poukładana władzą. Nie z waszymi teraz a kto będzie premierem w dwudziestym trzecim jak to będzie z 28 a i czy aparat partyjny czy za tamtą się opowie.

Dzisiaj jest czas na to żebyście okazali wielkość to jest właśnie dzisiaj ta perspektywa która, stoi zarządzanie, małe geszefty, dile, takie inne układanki na to był czas w latach 90-tych.  Mogliście to robić jeszcze 10 lat temu. …

A dzisiaj macie dwa tygodnie na to żeby okazać wielkość

 żeby mi schrzanić szansy na okazanie wielkości, takiej która utoruje wam drogę nie do kasy w spółkach Skarbu Państwa, nie do wice ministerstw żeglugi śródlądowej tylko utoruje nam drogę do tego że, będę o was w podręcznikach do historii pisać. A zaręczam wam że, za dziesięć piętnaście lat nie będzie was interesowało czy przez 4 lata mieliście dwóch wiceministrów, czy pięciu, tylko jak będą wspominać was ludzie którzy będą was spotykać na ulicy i czy będą kibicować wami mówić – mieliście rację, daliście radę w najtrudniejszym momencie to jest dzisiaj ta stawka o którą toczy się gra ….


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments