fbpx

Samochód fundacji Godek obklejony reklamami obrażającymi osoby LGBT, został zatrzymany przez warszawiaków na ulicach miasta.


Screen
Subksrybuj nas na Google News

Obywatelskiego zatrzymania na warszawskim Ursynowie dokonało kilku kierowców. Zajechało drogę obklejonego w reklamy anty LGBT busowi. Takie busu pojawiały się zawsze w miastach tuż przed paradami równości, o czy pisaliśmy w tamtym czasie.

Furgonetki zniknęły kiedy zaprzestano organizacji marszów równości. Jedna z nich pojawiła się dopiero wczoraj. W tamtym czasie Stowarzyszenie Tolerado na rzecz osób LGBT złożyło zawiadomienie do prokuratury w związku z homofobiczną kampanią prowadzoną w Gdańsku, przy użyciu furgonetki oklejonej poniżającymi hasłami. – Mamy dość tych oszczerstw i kłamstw – mówią geje i lesbijki.

Pisaliśmy o tym “Szczekaczka” anty LGBT ze okazała się busem na usługach kościoła radia Maryja.

Papież Franciszek powiedział że chrześcijanie i Kościół rzymskokatolicki powinni szukać przebaczenia gejów za to w jaki sposób ich dotąd traktowali.

„Myślę, że Kościół nie tylko powinien przeprosić … osobę homoseksualną, której obraził, ale także przeprosić ubogich, kobiety wyzyskiwane, dzieci wyzyskiwane (zmuszane) do pracy .

Kościół naucza, że ​​homoseksualizm nie jest grzeszny, ale czyny homoseksualne są i że homoseksualiści powinni starać się być czystymi.

„Kim jestem, aby sądzić?” – Powiedział Papież Franciszek

Furgonetki znowu na ulicach polskich miast ?

W dniu wczorajszym kilku odważnych kierowców zatrzymało furgonetką oblepioną reklamami sugerującymi, że osoby ze środowiska LGBT mogą być pedofilami i stanowią zagrożenie dla naszych dzieci. A propos nie wiadomo nic w sprawie Służby specjalne bez cenzury. Materiały Kuchcińskiego z 14-latką istnieją. Próba uciszenia byłego agenta. Może nasza władza poinformowałaby suwerena czy coś w tej sprawie

Przypomnijmy

Kaja Godek chce użycia siły wobec LGBT-“Dziś neobolszewia(LGBT) znów atakuje. I słyszymy, że mamy nie używać siły, bo to niechrześcijańskie”.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments