fbpx

Ostre porównanie Migalskiego: Duda, niczym Trynkiewicz


1 comment, 4 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Marek Migalski w mocnych słowach skomentował obchody ustanowienia Konstytucji 3-go Maja organizowane przez PiS i prezydenta Dudę. Wytknął hipokryzję władzy, posługując się przykładem mordercy i pedofila Trynkiewicza.

Od samego rana władze na czele z Andrzejem Dudą podkreślają jak ważna jest Konstytucja 3 maja dla polskiej tożsamowści. Wzniośle opowiadają co było kiedyś, jednak dzisiejsze podejście władzy do ustawy zasadniczej pozostaje w cieniu tych pięknych haseł.

Prezydent Andrzej Duda wygłosił w poniedziałek doniosłą mowę na temat Konstytucji i szeroko rozumianej demokracji, co spowodowało szereg reakcji ludzi zainteresowanych bieżącą polityką. ‘

– Wysłuchałem z uwagą przemówienia prezydenta Andrzeja Dudy okazji posiedzenia parlamentów Polski i Litwy. Piękne słowa na temat Konstytucji 3 maja. Najwyższy czas, aby pan prezydent przeszedł od słów do czynów i zaczął obecnej Konstytucji przestrzegać – skomentował poseł Mirosław Suchoń.

Gdy słyszę dziś odświętnie wypowiadane słowo „konstytucja” przez prezydenta Andrzeja Dudę i polityków PiS, widzę dublerów w TK, nielegalną Izbę Dyscyplinarną, gaz psikany w oczy kobiet, przejmowanie mediów przez Orlen, putinizację życia publicznego. Hipokryci – skrytykował także poseł Mariusz Witczak.

Na wystąpienie prezydenta Andrzeja Dudy ostro zareagował na Twitterze politolog prof. Marek Migalski. Naukowiec popisał się oryginalnym porównaniem, pod którym podpisał się Waldemar Kuczyński.

Duda i pisowcy celebrujący Święto Konstytucji są tak pokraczni, jak byłby Trynkiewicz obchodzący Dzień Dziecka – napisał Marek Migalski


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
3
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
8
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Karolina
Karolina
8 miesięcy temu

Mam gdzieś polską tożsamość. Nie mam pracy, nie mogę się wyprowadzić z domu i normalnie żyć. PiS i Solidarna Polska osoby takie jak ja mają w dupie bo wspomagają jedynie dzieciorobów i cwaniaków. Poza tym niechże Pan Duda nie wyciera sobie gęby Konstytucją, bo ją NOTORYCZNIE łamie.