fbpx

Papież przeprasza gejów w imieniu wszystkich chrześcijan i nakazuje przeprosiny.


Subksrybuj nas na Google News

Papież mówi, że nauki Kościoła nakazują, aby homoseksualiści nie byli dyskryminowani, ale szanowani. W niedzielę Papież Franciszek powiedział że chrześcijanie i Kościół rzymskokatolicki powinni szukać przebaczenia gejów za to w jaki sposób ich dotąd traktowali.

Podczas godzinnej rozmowy z dziennikarzami w samolocie, który zabierał go z powrotem do Armenii , papież został zapytany, czy zgadza się z ostatnimi komentarzami niemieckiego kardynała rzymskokatolickiego, że Kościół powinien przeprosić gejów.

Kaja Godek chce użycia siły wobec LGBT-“Dziś neobolszewia(LGBT) znów atakuje. I słyszymy, że mamy nie używać siły, bo to niechrześcijańskie”.

„Myślę, że Kościół nie tylko powinien przeprosić … osobę homoseksualną, której obraził, ale także przeprosić ubogich, kobiety wyzyskiwane, dzieci wyzyskiwane (zmuszane) do pracy . 

Kościół naucza, że ​​homoseksualizm nie jest grzeszny, ale czyny homoseksualne są i że homoseksualiści powinni starać się być czystymi.

„Kim jestem, aby sądzić?” – Powiedział Papież Franciszek

Ks. prof. Oko: genderyzm porównuje do komunizmu, a ateistów do bolszewików. -TV Republika

„My, chrześcijanie, musimy przeprosić za tak wiele rzeczy, nie tylko za to (leczenie gejów), ale musimy prosić o przebaczenie, a nie tylko przeprosić. Panie, o tym słowie tak często zapominamy.

Żródło theguardian.com.

POLUB NAS NA FACEBOOKU


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments