fbpx

Uwaga, masz Suva albo terenówkę? Będziesz brał udział w działaniach wojennych. Szczegóły w liście z Wojska.


Subksrybuj nas na Google News

Jeden z internautów opublikował list jaki otrzymał 16 lipca b.r. o wszczęciu postępowania administracyjnego na wniosek Wojskowej Komendy Uzupełnień w Giżycku w sprawie wydania decyzji o przeznaczeniu jego samochodu.

To nie jest nowy film Barei, to rzeczywistość.

Czy rząd Pis szykuje się do jakieś wojny i do tego celu będzie używał cywilów, lub ich majątek ? Może oni myślę że te zielone ludziki co zajęły Kreml to poprzebierani mieszkańcy Moskwy. Nie trudno było się domyśleć, oglądając zdjęcia i filmy, że to byli zawodowi żołnierze i to z dużym doświadczeniem. To że nie mieli żadnych oznaczeń wojskowych nie świadczy, że to była jakaś banda amatorów.

Ale co kombinuje rząd PiS, z czym możemy to powiązać. Pierwsza myśl – wybory w nieodległym czasie, czy będzie jakaś mobilizacja na wypadek przegranej? To czarny scenariusz, przecież mają już ustawę na podstawie, której w razie czego mogą je uznać za nieważne. To poco te zawiadomienia?

Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego

Na podtawie art.61 &1 4 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowanie administracyjne (dz. U. z 2018 r. poz 2096 z późn. zm.) zawiadamiam, że zostało postępowania administracyjnego na wniosek Wojskowej Komendy Uzupełnień w Giżycku w sprawie wydania decyzji o przeznaczeniu będącego w Pana posiadaniu CHEVROLET CAPTIWA numer rej (ZAMAZANY) na cele ćwiczeń rzeczowych na rzecz obrony planowanych do wykonania w czasie w razie ogłoszenia mobilizacji i w czasie wojny.

Stosownie do art. 10 &1 kpa zawiadamiam, że w terminie 7 dni od daty otrzymania niniejszego zawiadomienia możliwe jest wypowiedzenie sie w tej sprawie. Po upływie tego terminu sprawa zostanie rozpatrzona w oparciu o posiadane materiały.

Z Poważaniem Pełnomocnik Burmistrza ds. obronnych zarządzania kryzysowego i ochrony informacji niejawnych. Jacek Szepiłło.

Zadania Pana Pełnomocnika Jacka Szczepiłło są opisane na stronie urzędu.

Rydzyk prosi o pomoc. Potrzebuje 5 mln na nowy wóz. Poprosił o koperty i …

Inny internauta opublikował ogłoszenie Agencji Mienia Wojskowego oddział Poznań, o uwaga uroczystym przekazaniu kluczy ŻOŁNIERZOWI obrony terytorialnej. z tej okazji zostanie rozstawiony specjalny namiot.

Rozliczamy obietnice PiS. “To jedna wielka ściema” – tak ekspert mówi o dopłatach do samochodu elektrycznego.

POLUB NAS NA FACEBOOKU


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments