fbpx

Patryk Vega pokazał o. Rydzyka w „Polityce”. Hollywoodzka robota !


1.2k
Subksrybuj nas na Google News

Prezes Kaczyński zawsze mówił, że Polska powinna podbić Hollywood. Dzięki skrywanej w ścisłej tajemnicy filmu Patryka Vegi pt. “Polityka” mamy szansę Panie Prezesie. Film ma obnażyć prawdę o naszych politykach. Reżyser prace nad swoim dziełem kończy w Tokio, ale stale podtrzymuje zainteresowanie filmem, pokazując kolejne postaci, które się w nim pojawią, jak dotąd kojarzone z obozem dobrej zmiany.  Krystyny Pawłowicz, Jarosław Kaczyński, premiera Mateusz Morawiecki. Dziś Ojciec Rydzyk Premiera na jesieni.

Rydzyk (Zbigniew Zamachowski) Rozmawia przez telefon . “Od bezdomnego dostałem tak im powiedz, no przyjechał bezdomny i dał mi dwa samochody . Pan Stanisław z Warszawy a potem wziął i umarł…”

Fragment filmy dotyczy faktycznego zdarzenia z przeszłości. Scena odwołuje się do pamiętnej wypowiedzi redemptorysty, który miał dostać samochody w prezencie… od bezdomnego. Ojciec Rydzyk i jego dwa volkswageny wywołały w styczniu 2018 r dużo emocji. W sieci pojawiło się wówczas nagranie prezentujące fragment jednego z wywiadów udzielanych przez Tadeusza Rydzyka na antenie TV Trwam. Toruński duchowny opowiada w nim o bezdomnym Panu Stanisławie z Warszawy, który – według zapewnień szefa Radia Maryja – miał przekazać mu dwa samochody, a potem umrzeć.

Patryk Vega – Zainteresowałem się tym tematem jakiś czas temu widząc, że nawet moja rodzina potrafi kłócić się o politykę przy stole wigilijnym. Doszliśmy w Polsce do takiego momentu, że nie ma już możliwości porozumienia pomiędzy ludźmi podzielonymi na dwa obozy sympatyzujące z dwoma partiami – usłyszeliśmy. Vega miał jednak poważne problemy w związku z filmem. – Grożono mi, przychodzili do mnie ludzie ze świata polityki i mówili, że muszę przesunąć premierę.

Obecnie prace nad ukończeniem “Polityki” kontynuuje w Tokio i umiejętnie podgrzewa atmosferę, odsłaniając kolejne szczegóły dotyczące produkcji.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1.2k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments