fbpx

Pawłowicz “na kolana zdrajco” do dziennikarza. Internet też oszalał.


Subksrybuj nas na Google News

– Przeproście mnie. Na kolana i przeproś – mówiła w środę Krystyna Pawłowicz z Prawa i Sprawiedliwości do reportera TVN24 próbującego się dowiedzieć, co będzie robiła po zapowiedzianym zakończeniu kariery politycznej.

Jesienią SKOŃCZY się moja 8-letnia praca poselska. Jestem wdzięczna Prezesowi J.KACZYŃSKIEMU,że umożliwił mi udział w obronie i naprawie polskich spraw.Jestem dumna,że mogłam to robić reprezentując w Sejmie i Krajowej Radzie Sądownictwa Prawo i Sprawiedliwość. Z polityki odchodzę – napisał Krystyna Pawłowicz

Reporter TVN24 Radomir Wit próbował dowiedzieć się w środę od posłanki, jakie ma plany na przyszłość, po zakończeniu pracy w Sejmie.

– Proszę pana, z TVN-em, sam pan wie, że nie rozmawiam – odpowiedziała Pawłowicz.

Pawłowicz znów zapowiada odejście z polityki

“Jestem wdzięczna… czytaj dalej » – Przeproście mnie. Na kolana i przeproś –

Powiedziała po chwili, gdy reporter dopytał o jej decyzję. Chcąc się dowiedzieć, za co miałby przeprosić, Radomir Wit usłyszał, że

“za całokształt”

Po zakończeniu spotkania polityków Prawa i Sprawiedliwości reporter TVN24 ponowił próbę rozmowy z posłanką Pawłowicz, ale ta znów wyraźnie wzburzona odmówiła.

– Na kolana, przepraszaj, zdrajco jeden. Wszyscy na kolana! – rzuciła, odchodząc.

Druga zapowiedź odejścia Krystyna Pawłowicz

Już po raz drugi w ostatnich miesiącach zapowiedziała odejście z polityki. W grudniu 2018 roku również o tym pisała. Posłanka PiS złożyła życzenia świąteczne użytkownikom Twittera. Pod jej wpisem rozpoczęła się dyskusja. Polityk zadeklarowała w niej: “Mój czas w polityce w te Święta dobiegł końca, teraz młodzi. Pozdrawiam”. “Chcę swą polityczną aktywność zakończyć, mam dużo spraw do załatwienia, życiowego zakończenia i uporządkowania” – podkreśliła wtedy.

KOMENTARZE


Hariko@hariko Maniaczka przepraszania i kolanowania, kiedy panna Krystyna @KrystPawlowicz przeprosi na kolanach Polaków za swoje wulgarne tt, w tym ten, który ukazał się po smierci nastoletniego chłopca?

Artykuł TVN24 / twitter

POLUB NAS NA FACEBOOKU


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments