fbpx

Pietrzak ma żal, że go nie chcą. “Co to za wolna Polska” Komentarze internautów, lepsze od tekstów Pietrzaka.


1 comment, 39
Subksrybuj nas na Google News

Zapewne by Pana wpuściły. Bo jak to by Polska była Polska bez Pietrzaka? Są jednak pewne warunki, inaczej szlaban. W rozmowie z portalem wpolityce.pl kabareciarz skarży się na samorządy, które “nie chcą wpuszczać” jego kabaretu. – Co to za wolna Polska, która nie wpuszcza Pietrzaka? Mówią: “Pietrzak? Nigdy!” – opowiada kabareciarz.

Lista warunków do jakiej dotarliśmy od animowanego internauty samorządowca brzmi ; Przyjeżdża Pan za darmo i występuje za darmo w ramach miłości do Polski. Załatwi Pan dotacje z Unii żebyśmy mogli zapłacić ludziom którzy zechcą przyjść. Zapewni Pan stała opiekę lekarską dla siebie podczas występu. Obieca Pan że nie będzie Pan nas obrażał, ani wyśmiewał. Przyjmie Pan do kabaretu “Egida” tych satyryków, których Pan wyrzucił. Załatwi Pan darmową salę w kościele na naszej parafii, gdzie odbędzie się Pana występ. Najważniejsze wystąpi Pan w koszulce KONSTYTUCJA, chyba to Panu nie przeszkadza ?

Pietrzak jest zadowolony władz, ale każe być czujnym. Chyba mówi to na poważnie

– Bardzo dużo już zrobiliśmy w tym kierunku, ale są łobuzy, które nam w tym przeszkadzają, więc ciągle trzeba pilnować. To wezwanie nigdy nie straci na aktualności. Zawsze są nowe zagrożenia. 50 lat temu widzieliśmy zagrożenie komunizmem, teraz widzimy inne. Trzeba Polski pilnować po prostu. To jest wspólna wartość po prostu, której warto poświęcić trochę czasu, trochę życia, trochę emocji, trochę wrażliwości. I o tym są moje programy kabaretowe – mówi Pietrzak.

Internauci nie odpuszczają

Pietrak skarży się na “niezależne samorządy”

–  Nie możemy też wynajmować sal, bo samorządy są teraz „niezależne”, i w związku z tym wiele miast nie chce nas w ogóle wpuszczać. Pan rozumie, co to za wolna Polska, która nie wpuszcza Pietrzaka? Mówią: „Pietrzak? Nigdy!”. To jak ja mam grać? – 

Panie Janie przecież występuje Pan w mediach narodowych , świetnie Panu idzie obrażanie Donalda Tuska.

Skomentujcie sami


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 39

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
7
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
2
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jebać prawaków
Jebać prawaków
4 lat temu

Pietrzak to szmata.