fbpx

Pietrzak wyzywa Igora Tuleyę, a PiS nazywa świetną partią


7 comments, 5
Subksrybuj nas na Google News

Kontrowersyjny satyryk Jan Pietrzak był w piątek gościem zaprzyjaźnionego Polskiego Radia. Postanowił skomentować zamieszanie wokół Igora Tuleyi oraz sytuację pandemiczną w kraju Prawa i Sprawiedliwości.

Pietrzak został zapytany o sprawę sędziego Igora Tuleyi. Izba Dyscyplinarna w Sądzie Najwyższym nie wydała w czwartek zgody na siłowe doprowadzenie warszawskiego sędziego do prokuratury na przesłuchanie.

Pietrzak ostro o Tuleyi

 To jest groteskowa postać, on jest z tej kasty. Wyłoniła się kasta polityczna w środowisku sądowym. Kasta polityczna, która nie ma nic wspólnego z sądzeniem, orzekaniem prawdy, tylko z załatwianiem politycznych interesów. Oni nie powinni się do polityki mieszać, mieszają się bezczelnie. On miesza się do spraw politycznych, do których w ogóle się nie powinien mieszać, ma być bezstronnym sędzią. Nastąpiło jakieś pęknięcie groteskowe w głowach tej kasty – powiedział Pietrzak.

Dziennikarz spytał Pietrzaka o konflikt w Zjednoczonej Prawicy. 83-letni kabereciarz kibicuje obecnej władzy by dotrwała w koalicji do następnych wyborów parlamentarnych.

 Nie wyobrażam sobie, żeby zjednoczona prawica oddala wyłącznie z powodów personalnych i ambicji poszczególnych polityków władzę nad Polską w obecnym czasie. (…) To środowisko, to jest partia, której się udało, powiodło, przeprowadzić Polskę przez straszliwy okres, dramatyczny, przez tą dramatyczną tragiczną epidemię, gdzie umarło wielu Polaków, ale jakoś gospodarka czy sprawy społeczne, to wszystko jeszcze jakoś się trzyma – chwalił Pietrzak rządzących.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

7 comments, 5

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
3
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
9
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
3
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Adam
Adam
2 lat temu

Na chorobę Pietrzaka psychiatrzy nie wynaleźli jeszcze lekarstwa. Lekarze weterynarii w takich przypadkach zalecają skuteczną “żelazną maść”

Karol Kobarski
Karol Kobarski
Odpowiedź do  Adam
2 lat temu

Pietrzak ty stary komunisto, nieczysto mówisz i śpiewasz.postaraj się trzymać frazę!!!!!

Markoni
Markoni
Odpowiedź do  Karol Kobarski
2 lat temu

Pietrzak radzi sędziemu nie wchodzić w politykę,gdyż już.niema.tam miejsca,wszystko zajęte przez kościòł i przydupasòw.

HENRYK
HENRYK
2 lat temu

PANIE PIETRZAK -JEDNYM Z WIEKIEM PRZYBYWA MĄDROŚCI INNI IDIOCIEJĄ PAN NIESTETY ROZSTAŁ SIĘ Z ROZUMEM I TO JEST JUŻ NIEODWRACALNE .IDŹ PAN W PiS-DU.

Wrzodzisław
Wrzodzisław
2 lat temu

Jan Pietrzak, urodzony w 1937, słuchacz PRLowskiej szkoły Korpusu Kadetów im. gen. Karola Świerczewskiego potem Oficerskiej Szkoły Radiotechnicznej w Jeleniej Górze. Studiował na Wydziale Socjologii Wyższej Szkoły Nauk Społecznych przy KC PZPR będących kuźnią kadr aparatu PRLowskiej władzy, którą tp “uczelnię” ukończył w roku 1968. Był aktywnym członkiem Związku Socjalistycznej Młodzieży Polskiej, a także Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. W czasach propagandy sukcesu w lata 70 XX wieku – jeden z ulubieńców towarzysza Edwarda Gierka (razem z m.in. Katarzyną Łaniewską), grał w szeregu seriali PRLowskich m.in. samego siebie – sekretarza komitetu zakładowego Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej (“Czterdziestolatek”). W czasach PRL był… Czytaj więcej »

Remi
Remi
2 lat temu

Dziadek usiądź na ławce, oddychaj spokojnie

maurycy1953
maurycy1953
2 lat temu

ja sie nie dziwie staremu bolszewickiemu komuchowi -ze wychwala sekte -inaczej -bolszewika pogrzebali by żywcem -ale komuch pozostanie komuchem jak PRECZ Z KOMUNA