fbpx

Piotrowicz i Pawłowicz siedziami Trybunału Przyłębskiej. Ostre przemówienie Gasiuk-Pichowicz nie pomogło.


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] S [/boombox_dropcap]

ejm przegłosował kandydatury Pawłowicz i komunistycznego prokuratora stanu wojennego Piotrowicza. Tymczasem Duda atakuje sędziów, powołanych w czasach komunistycznych. Wygląda to na przemyślaną skoordynowana akcje specjaliści marketingu politycznego PiS.

Wybielanie Piotrowicza w mediach narodowych i ostry atak Dudy na wyimaginowanych komunistycznych sędziów to przewidziane skoordynowane działanie marketingowe. W wywiadach działaczy dobrej zmiany pojawiają się często te same zdanie typu proszę zapoznać się z bogatym życiorysem Piotrowicza itp.

PiS nie chce się przyznać, że na rękę mu układanie się ze stara władzą, bo przecież ci ludzie widzą że roboty gdzie indziej nie dostaną. Dlatego to będą najbardziej lojalni wykonawcy poleceń.

“Są w Sądzie Najwyższym sędziowie z poprzedniej epoki, którzy wolą być nominowani przez władze komunistyczne niż przez rząd wolnej Polski” – krzyczy Duda.

Sejm przegłosował jednak te podłe kandydatury, Piotrowicza i Pawłowicz, która przecież też aktywnie wspierała komunistyczne władze w okresie PRL. Po studiach została nawet przewodniczącą sądu koleżeńskiego.

Nie pomogły nawoływania posłanki Gasiuk-Pichowicz cytującej Piotrowicza broniącego księdza proboszcza pedofila – przypomnijmy

…Wy Piotrowicza wysyłacie do Trybunału Konstytucyjnego, przecież to się nie mieści w głowie… Panie prezesie gdyby którekolwiek z dzieci Marty Kaczyńskiej było molestowane przez księdza nazwałby to bioenergoterapią ….


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments