fbpx

Piotrowicz wybiela się w mediach narodowych. Giżyński twierdzi, że nie występował w sprawach karnych. Niestety to nieprawda.


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] S [/boombox_dropcap]

tanisław Piotrowicz często ostatnio często bywa w mediach narodowych. Jego nominacja do TK wymaga wybielenia życiorysu. Dowiadujemy się o jego bohaterskich czynach i jak to był zmuszany do przyjmowania medali za zasługi i przynależności do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej.

Z wczorajszego obszernego wywiadu w jednym z portali dobrej zmiany dowiedzieliśmy się, że Piotrowicz po ogłoszeniu stanu wojennego natychmiast pobiegł do kościoła. Wiemy również, że wieczorami słuchał radia Wolna Europa i wiadomościami dzielił się z kolegami w pracy za co został zdegradowany. Do PZPR należał bo został zmuszony, ale op ordery zasługo za sumienne wykonywanie pracy Prokuratora prowadząca redaktor nie dopytała. Wszystkie te informacje nie zawierały żadnego faktu ani nazwiska, które mogłoby tą opowieść potwierdzić.

Ofiary Piotrowicza – to niedopuszczalne. Terlecki – przedstawił kandydatów do TK.

W dzisiejszej “Kawie na ławie” dowiedzieliśmy się od Pana Giżyńskiego działacza PiS , że Piotrowicz był

pracownikiem Prokuratury w okresie PRL-u nie wydając wyroków w sprawach politycznych, tylko, tylko w sprawach karnych to ja się zastanawiam jak pan mógł przez lata należeć do formacji (przerwano mu dalsza wypowiedź)

Otóż Panie Giżyński, Panie doktorze habilitowany, profesorze nadzwyczajny  na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, a przede wszystkim wykładowco historii. Powinien Pan znać nie tylko opinie ale również fakty, w których posiadaniu jest pan Sławomir Cenckiewicz, zapewne dobrze panu znany. Dziś na tweeterze pozwolił sobie opublikować Akt Oskarżenia działacza opozycyjnego Antoniego Pikuli przygotowany przez Wiceprokuratora Prokuratury rejonowej Stanisława Piotrowicza

“Jakbym Emi słyszała” Gasiuk-Pichowicz. Skandaliczne zachowanie Pawłowicz i Piotrowicza na komisji. “Teraz ja mówię! Mówi poseł!”

Końcowe dwa akapity brzmią

Jak ustalono, to Antoni Pikul nie był dotychczas karany, posiada dobrą opinię w miejscu zamieszkania swoim zakładzie pracy.

Oceniając jednak całokształt ustaleń dokonanych w toku niniejszego śledztwa skierowanie aktu oskarżenia przeciwko Antoniemu Pikulowi należy uznać za zasadne

Wiceprokurator Prokuratury Rejonowej – Stanisław Piotrowicz.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments