fbpx

21-latek w Koninie zginął bo pomylono osoby! Nie było żadnej kontroli! Strzelający policjant ma liczne postępowania służbowe i był wielokrotnie karany.


2 comments, 2.1k Udostępnienia
Screenshot
Subksrybuj nas na Google News
Z

bigniew Stonoga zaoferował swoja pomoc rodzinie ofiary zastrzelonego chłopaka w Koninie. Zapewnił dwóch adwokatów i sam zbiera coraz bardziej przerażające dowody, świadczące o winie policjanta, który oddał strzał.

Informacje wypływające z policji kompletnie sobie przeczą. Mówi się o jakiś nożyczkach użytych przeciw funkcjonariuszowi, a potem że chłopak miał być zastrzelony w czasie ucieczki. To jak miał atakować policjanta jednocześnie uciekając? Zawiniątko papierowe w które miały być zapakowane narkotyki okazało się, że nie leżało przy ciele tylko jakoś obok i nie wiadomo jeszcze co zawierało.

Przerażający profil policjanta, który nie powinien w ogóle pełnić tej służby.

Z opisu Zbigniewa Stonogi –

Wobec policjanta który zastrzelił Adama prowadzono liczne postępowania służbowe, był wielokrotnie karany.
Z akt osobowych wynik badania psychologicznego:
“osobowość nieharmonijna, z cechami schizotymii, z trudnościami adaptacyjnymi.U badanego występuje zaburzenie depresyjne z niepokojem, ale w obrazie klinicznym dominuje wysoki poziom agresji kierowanej głównie na zewnątrz, ale i ku sobie.(samoocena niestabilna) nieuność, podejrzliwość w stosunku do ludzi skłonność do traktowania ich zachowań ksobnie-urazowo.
Powyższe sugeruje możliwość występowania objawów paranoidalnych”
We krwi policjanta odkryto składnik amfetaminy!
Opinia 2016

Stonoga zaangażował się w pomoc rodzinie zastrzelonego 21-latka. Nikt wcześniej nie pomógł

To ja się pytam komendanciny z Konina-kto dopuścił go do służby i kto dał mu broń?!!!

Wywiad z rodziną zamordowanego Adasia z Konina
Żądamy dymisji komendanta miejskiego policji w Koninie!!! Policjant był pod wpływem środków niedozwolonych

Natychmiast po otrzymaniu informacji o zdarzeniu z synem około godziny 14-15.00, jego Ojciec wraz z narzeczoną syna udali się na komendę, stamtąd na polecenie Policji do Prokuratury. Tam ochroniarz powiedział im żeby przyszli następnego dnia. Formalnie do dzisiejszego dnia ojciec ofiary nie dowiedział sie o śmierci swojego syna.

Gorąco w Koninie (video). Apel prezydenta o spokój. Przyjaciele nie mogą pogodzić się ze śmiercią zastrzelonego przez policjanta kolegi.

Adam dużo czasu spędzał przy komputerze, ale większość czasu spędzał z narzeczona bo bardzo ja kochał. Adam nie był notowany przez Policje, nie miał problemów. Ojciec chłopaka nie wie dlaczego do tego doszło.

Adama wychowywałem sam, dopiero po pięciu latach poznałem obecną teraz żonę – mówi ojciec Adama i zaprzecza jakoby jego syn był dealerem narkotykowym. Jetem pewien że sekcja wykaże że był czysty.- dodał.

Adam kochał wędkować, razem z ojcem jeździli i zdobywali trofea sportowe.

Ojciec twierdzi że nie widział żadnych nożyczek, o których mówi policja jakoby miały być użyte jako broń przeciwko policjantowi.

O policjancie który zabił 21-latka “on miał fioła na punkcie małolatów-lubił ich tresować” mówią anonimowi policjanci.

Do wywiadu dołączył kuzyn ojca ofiary. Dowiedział się że około godz 12.00 policja pod klatka schodową zabiła człowieka, pół godziny później dowiedziałem się że to jest syn Artura (ojca ofiary). Razem udaliśmy się do Prokuratury w Koninie – opowiada kuzyn.

Przekazanie informacji o śmierci syna w Prokuraturze

Kuzyn ojca ofiary opowiedział przebieg zdarzeń. Zszedł do nich człowiek z naklejka ochrony i poinformował ich żeby przyszli na 9.00 następnego dnia.

Tak naprawdę Prokuratura wysłała do ojca zabitego dziecka ochroniarza, po prostu ochroniarza, który w jednym zdaniu poinformował, że ma zgłosić się w następnym dniu czyli jutro. … Tak wyglądało przekazanie informacji o śmieci syna ojcu i całej rodzinie, tak działa policja i tak działa Prokuratura w Polsce. …..

Następnego dnia kiedy kuzyn czytał dokumenty związane z sekcja zwłok zauważył wpisy, że sprawa jest toczona w związku z nieumyślnym spowodowaniem śmierci przez funkcjonariusza.

Przesłuchania i postępowanie. Padł tylko jedne strzał, nie było obowiązkowego strzału ostrzegawczego.

Dopytał prokuratora, czy w związku z ta sprawą przesłuchała policjantów biorących udział w akcji. Okazało się , że nie można przesłucha policjanta ponieważ został objęty opieka psychiatryczną. Na drugie pytanie ile padło strzałów- prokurator odpowiedział tylko jeden.

Policjant który zastrzelił chłopca w Koninie był przepracowany, miał kilkaset nadgodzin, pełnił służbę po służbie.

Kuzyn dopytał również o informacje medialne o jakiś woreczkach z białym proszkiem. Prokurator odpowiedział, że nie przy Adasiu ale obok Adasia znaleziono zwitek papieru z jakaś zawartością która podlega badaniu. Następne pytanie dotyczyło nożyczek., które znaleziono przy zwłokach Adasia. Kuzyn pokazał ich zdjęcie i skomentował

Sa o nożyczki ze szkoły podstawowej około 11 cm, ja chodziłem na plastykę i kiedyś mi matka takie nożyczki kupiła

Do sekcji zwłok nie doszło umówionym terminie w piątek, prokuratura przesunęła sekcje na najbliższy poniedziałek

Następnie wywiadu udzieliła narzeczona Adasia

Adama jakiego pamiętam, to zawsze był troskliwy, czuły, …. zawsze komuś pomagał, nigdy bym go nie podejrzewała o narkotyki. nie Adam, mieszkaliśmy razem osiem miesięcy zauważyłabym cos nie tak, nie wierzę w to. Do strzelającego policjanta chciała powiedzieć

“że zabił niewinnego człowieka i zabrał wielu osobom ważną dla nich osobę”.

Zbigniew Stonoga przedstawia przebieg wydarzeń z aptekarska dokładnością

  1. Adam uciekał tuż przed podjęciem czynności przez policję.
  2. Nie było żadnej kontroli dokumentów
  3. Policja pomyliła osoby
  4. Nie było żadnych narkotyków

Szanowni Państwo podaję z dokładnością aptekarską przebieg zdarzeń, motywy zachowania zamordowanego Adama.Film aktualnie w montażu.
Bezpośrednio przed dramatem ojciec zamordowanego Adasia został dotkliwie pobity przed domem.Sytuacja tak bardzo przestraszyła rodzinę, że zamontowali sobie monitoring przed domem do którego podłączyli 4 kamery.
Warto dodać, że otrzymali mieszkanie socjalne w miejscu cieszącym się niesławą przy ul.Kanałowej.
Adaś zebrał swoich kolegów i wymierzył sprawiedliwość sprawcom pobicia taty.
Sprawa została zgłoszona na policję, a Adam miał być do niej przesłuchany.
Umówił się z dwójką dzieciaków 15 lat na zamianę jakiegoś e papierosa w tym samym czasie konińska policja rozpracowywała szajkę handlarzy narkotyków w okolicach szkoły.
Adam na widok policji ale nie w czasie żadnej kontroli zaczął uciekać-był najpewniej przekonany że zaraz go zatrzymają za pobicie sprawców pobicia taty.
Zaczął uciekać na sam tylko widok policjantów.
Skąd moja pewność? a no stąd, że gdy już zastrzelono Adama na miejsce przyjechali kryminalni i prosili dzieciaków -Sebastiana i Kacpra o to by założyli kaptury, a następnie porównywali ich wizerunki do jakiegoś monitoringu.Okazało się, że nie pasują do ustaleń kryminalnych.Później okazywano (z tego dnia) zdjęcia mężczyzny i okazało się, że to nie jest Adam wówczas kryminalni zaczęli się między sobą kłócić.
Bezpośredni świadek pokazał mi też rozmowę na messengerze w dniu dramatu kiedy to umawiają się na wymianę e papierosów- to ostatecznie przesądza o tym, że pomylono ludzi i w miejsce rozpracowywanej grupy dealerów i ich klientów pomylono osoby!!!

Chłopak opowiada minuta po minucie całe zdarzenie. Policja zastraszała piętnastolatków i przesłuchiwała ich bez obecności opiekunów. Okazało się, że jeden z poszukiwanych dealerów miał podobną bluzę do jednego z kolegów zabitego Adama

Zamieszki w Koninie – Prezydent Konina prosi o zachowanie spokoju.

Gorąco w Koninie (video). Apel prezydenta o spokój. Przyjaciele nie mogą pogodzić się ze śmiercią zastrzelonego przez policjanta kolegi.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 2.1k Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
8
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
2
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
3
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kpc
kpc
4 lat temu

policmajster, który mnie zatrzymał za rzekome przekroczenie prędkości – wylądował kilka tygodni później w Zakładzie Karnym w Herbach. dowiedziałem się, przeglądając akta sprawy.

Q21222
Q21222
2 lat temu

Większość osób, którzy dostają trochę władzy, czy to policjanci, politycy itp, dosłownie zmieniają osobowość. Czują wręcz boskie moce, jakby byli panami życia i śmierci. Z wielu z nich wychodzi natura obłąkanego psychopaty. Przed dostaniem tej władzy byli zwyczajnymi ludzmi. Znam przynajmniej 10 takich osób.