fbpx

PIS kłamie! Orlen kłamie! Teraz to cysterny wstydu PiS. Te ciężarówki należą jednak do Orlen SA. Czy jest więcej kłamstw w tej kampanii?


4.8k Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News
P

rzedstawiciele PKN Orlen kilkukrotnie wczoraj zapewniali wczoraj, że nie mają nic wspólnego z cysternami które są używane w kampanii wyborczej PiS. Premier oszukuje albo nie panuje nad swoimi ludźmi. Czy w takim razie te dane o miliardach utraconych pieniędzy też nie są prawdziwe?

Na konferencji prasowej Morawieckiego, nie wiadomo z jakiego powodu ciężarówki miały zakryte tablice rejestracyjne. Do Orlenu zostały skierowane zapytania czy to są ich ciężarówki. Odpowiedź była jasna i natychmiastowa

Tusk rzekomo miał stracić miliardy na vat, Morawiecki lekką ręką oddał 217 mld amerykanom, rezygnując z podatku cyfrowego. To wygląda jak działanie na szkodę państwa.

Wyborcza dotarła do świadków którzy widzieli oklejone samochody w bazie Orlenu Nowej Wsi koło Bydgoszczy. Zamiast loga koncernu widać na nich było napisy „Cysterny wstydu PO-PSL” oraz wielkie zdjęcia liderów opozycji: Grzegorza Schetyny (PO-KO) i Władysława Kosiniaka-Kamysza (PSL). Świadkowie ci zrobili zdjęcia i potwierdzili że te samochody od dawna jeżdżą w tej bazie.

Dociekliwy internauta którego odnaleźliśmy w internecine znalazł dowody na to, że te ciężarówki są podnajmowane przez Orlen. To spółka płaci za ich eksploatację na podstawie umowy z firmą wynajmującą. Chodzi o konkretny zidentyfikowany samochód. o numerach rej. WGM2TJ1

Kaczyński wspierał “Małą Emi” i jej dzieci. Emilka informowała, że “w ministerstwie dzieją się złe rzeczy”

Kolejne kłamstwa wychodzące w kampanii PiS rodzą ze zrozumiałych względów kolejne pytania. W takim razie dobrze by było aby premier RP Mateusz Morawiecki udostępnił źródła danych tych strat które Polka ponosiła za czasów poprzedniego rządu.

Minister Holandii po rozmowie z Ziobro złożył ostry raport. Przez Ziobrę Polska straci dotacje z Unii. Sprawa jest poważna.

Źródło Wyborcza.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

4.8k Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
18
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
3
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments