fbpx

PIS ostatecznie przegrał w sądzie z wiceprzewodniczącą komisji ds. UE Agnieszką Pomaską.


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] T [/boombox_dropcap]

rzeba to coś złapać i ogolić na łyso”. Pomaska po dwóch latach wygrywa z byłą radną PiS Anną Kołakowską. Musi opublikować przeprosiny i zapłacić koszta sądowe około 2 tys zł.

Zalewska przegrała ze Schetyną. Jednak afera z finansowaniem PiS z kradzionych ubrań PCK nie będzie wyjaśniona.

“Sąd Najwyższy odrzucił skargę kasacyjną byłej radnej PiS Anny Kołakowskiej ws. “Trzeba to coś złapać i ogolić na łyso”. Właśnie dostałam uzasadnienie wraz z decyzją” – przekazała na Twitterze Agnieszka Pomaska.

Agnieszka Pomaska publicznie podarła kartkę z pisowskim projektem uchwały w sprawie obrony suwerenności Rzeczypospolitej. Zdaniem posłanki projekt ten był kompromitujący i sprzeciwiała się jego przyjęciu przez Sejm.

Ziobro przegrał z Brejzą w sądzie. Kolejne dane skrywane przed opinia publiczną.

To nie spodobało się radnej z PiS, która zamieściła komentarz “trzeba to coś złapać i ogolić na łyso” Kołakowska przegrywała w kolejnych instancjach i ostatecznie złożyła o kasację, której sąd odmówił przyjęcia.

“A pani Kołakowska nadal w gronie doradców wojewody. To są te “wysokie standardy życia publicznego” Kaczyńskiego?” – napisała Agnieszka Pomaska. 

Przypomnijmy wyrok Sąd Sądu Apelacyjnego w Gdańsku

Sąd nakazał radnej 7-dniową publikację przeprosin na fejsbookowym koncie, Kołakowska ma również zapłacić koszta postępowania – łącznie w dwóch instancjach ok. 2 tys. zł

Kościół “uwłaszczył się” na działce bo “dbał o nią i kosił trawę”. Przegrał sprawę, ale Ziobro chce unieważnić prawomocny wyrok.

W uzasadnieniu sędzia tłumaczyła – Wpis w istocie odhumanizował powódkę, odarł ją z czci, godności i dobrego imienia, pomimo że nie zawierał w swej treści w zasadzie żadnej konkretnej wypowiedzi.   Nazwała wpis Kołakowskiej „wysoce nagannym i obliczonym na wywołanie ekstremalnie negatywnych skojarzeń oraz odczuć” wobec Pomaskiej i nie mieści się w ramach dyskursu politycznego ani społecznego. – Każdy ma prawo korzystać ze swoich praw i wolności, ale jedynie tak dalece by nie naruszać praw i wolności innych osób -dodała.

Glapiński przegrał z wyborczą. Dwa powództwa oddalone.

Źródła ; Dziennik Bałtycki ; Twitter


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments