fbpx

Pis oszukuje ludzi, miało się żyć lepiej, a żyje się gorzej. Za wypłatę kupimy mniej niż 4 lata temu. Najlepiej pokazać to na grafice.


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] I [/boombox_dropcap]

nflacja która podobno w tym roku ma wynieść 3%, niezbyt odpowiada rzeczywistości. Ceny podstawowych produktów spożywczych wzrosły nawet o 200%, a przed nami kolejne podwyżki wynikające ze wzrostu cen energii. To co będzie za 4 lata jak PiS wygra wybory?

Internauta porównał ceny kostki masła w stosunku do płacy minimalnej. W 2015 r. za płacę minimalną kupiliśmy 378 szt. kostek masła, a w 2019 za płacę minimalna kupimy tylko 304 kostki. To gdzie jest ta poprawa ?

TVP fałszuje materiały wyborcze Koalicji Obywatelskiej. Czy zajmie się tym niezależna prokuratura ?

Tak się dzieje dlatego, ceny rosną szybciej niż płace. Z taką sytuacją nie mieliśmy do czynienia od lat.

Nieprawdą jest również, że zmalało ubóstwo wśród rodzin wielodzietnych. Nawet dane rządowe temu przeczą. Wg. GUS największy skrajnego ubóstwa wzrost nastąpił w grupie od 0-17 lat i wyniósł 1,3%, wynika to ze zwiększenia ubóstwa śród dzieci rodzin wielodzietnych. Następna grupa 18-64 odnotowała wzrost 1,1%.

Koniec niezależnych mediów. Koniec małych portali informacyjnych. PiS chce mieć wszystko pod kontrolą.

W 2018 r. wzrost stopy ubóstwa skrajnego dotyczył głównie mieszkańców wsi i wzrósł na wsi aż o 2,1% . Wzrosło też ubóstwo w najmniejszych miastach. Nieznacznie zmniejszyła się natomiast stopa ubóstwa skrajnego w największych ośrodkach miejskich.

Karczewski -“Młody lekarz powinien się uczyć a nie protestować”. Pieniędzy brakuje, ale np ksiądz w szpitalu zarabia 5 tys. zł


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments