fbpx

PiS-owski klakier napluł publicznie na polską Konstytucję. “Jest dziadostwem” [VIDEO]


Subksrybuj nas na Google News

Miłośnik i propagandysta “dobrej zmiany” Stanisław Janecki uważa, że polska konstytucja to twór wyimaginowany, nie mający poparcia wśród większości rodaków. Według Janeckiego najważniejszy dokument w kraju to “to dziadostwo” oparte na kombinacjach poprzednich rządów.

Chciałbym odbrązowić pewien szkodliwy mit z tą Konstytucją. Mamy od lat do czynienia z dziadostwem w tej kwestii, które poparło tylko 42,6% obywateli, co stanowi tylko ok. 6 mln głosów. Przykładowo Prawo i Sprawiedliwość uzyskało w ostatnich wyborach parlamentarnych 8 mln głosów, Duda ponad 10 mln. I to jest skala klęski tej Konstytucji. Trzeba było kombinować, by je przyjąć mniejszością. Naginano prawo, by do tego doszło – grzmi propagandysta Janecki.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Lech Wawelski
Lech Wawelski
2 lat temu

Konstytucja jest prawem najwyższym w Polsce. Jeśli ktoś tego nie wie to jest to fakt. Natomiast są instytucje państwowe w tym episkopat które przyczyniły się do zmiany Konstytucji na niekorzyść. Trzeba pamiętać że na kształtem Polskiej Konstytucji pierwotnie pracował Marszałek Józef Piłsudski. Otóż po jego śmierci Konstytucja uległa zniekształceniu jak również została zbrukana przez episkopat który systematycznie wpływał na jej kształt dając przywileje kościołowi i pierwszeństwo religii. Można śmiało się o tym przekonać jak dużo miejsca poświęcono religii w Konstytucji. A kto zna trochę lepiej poglądy marszałka Piłsudskiego łatwo zweryfikuje że nie przepadał on za kościołem, a wręcz uważał że… Czytaj więcej »

europ
europ
2 lat temu

czy pisojeby to ludzie ? nie to hominidy które zatrzymały się w rozwoju daleko im do współczesnego człowieka dla nich kler to najważniejszy