fbpx

Wróżbita z PiS przekrzykuje, że rząd wprowadził sankcje na Rosję jeszcze przed wojną [VIDEO]


Subksrybuj nas na Google News

Europoseł PiS Zbigniew Koźmiuk był gościem podróbki “Kawy na Ławę” w TVP, w której doszło do obrzydliwej manipulacji skierowanej do prostych widzów tej stacji.

Polityk Polski 2050 Hanna Gill Piątek zarzuciła rządowi, że ten nie wprowadził żadnych realnych sankcji na Federację Rosyjską. Gdy posłanka zaczęła tłumaczyć swoje stanowisko, zarówno reporter partii rządzącej, jak i polityk pis próbowali ją zakrzyczeć, twierdząc pewnie, że “rząd zablokował transport do Rosji już dwa miesiące temu”. Sęk w tym, że wojna na Ukrainie trwa od 39 dni…

Gil-Piątek zapytała na antenie TVP, dlaczego wszelki transport przez Polskę do Rosji wciąż jest możliwy. Przywołała rozmowę z Mateuszem Morawieckim, który powoływał się na obecność Polski w Unii Europejskiej i że to od jej decyzji zależy kwestia przewozu towarów do Rosji. Podczas gdy po kilku dniach Finlandia podejmuje autonomiczną decyzję o zamknięciu szlaku kolejowego na wschód i da się to zrobić. – My już to zrobiliśmy dwa miesiące temu – rzucił europoseł Kuźmiuk. – Tak, wyprzedziliśmy Finlandię pani poseł, zamknęliśmy szlak kolejowy z Rosją już dwa miesiące temu – dokazał wszędobylski reporter “dobrej zmiany”.

https://twitter.com/Syrenka34/status/1510538781463560193

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments