2.6k Udostępnienia
B

ogdan Klich w programie “Onet opinie” ujawnił metody przekupstwa działaczy PiS stosowane wobec senatorów opozycyjnych. Według niego dochodziło nawet do stosowania gróźb. Nie wszyscy chcą o tym mówić publicznie, wciąż obawiając się działań odwetowych za nieprzyjęcie korupcyjnych propozycji.

– Kilkanaście osób było kuszonych, z czego część uznała, żeby nie mówić o tym publicznie. Proponowano im stanowiska ministerialne, ale też rozmaite świadczenia regionalne, czy lokalne – powiedział Klich. – W pewnych przypadkach straszono senatorów tym, że ich firmom albo też działaniom, które prowadzą, może się zdarzyć nieszczęście – mówił senator KO w Wiadomości Onet.pl.

Wszystkie “oferty” kuszenia i zastraszania senatorów opozycji był zgłaszany władzom Platformy, ale partia nie będzie o tym informować opinii publicznej. – Powinna o tym decydować osoba, która była kuszona albo straszona. Tak jak zrobił to senator Dowhan, żeby zdementować pogłoski, że zostanie ministrem sportu – zaznaczył Klich.

POLUB NAS NA FACEBOOKU


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2.6k Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
2
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Redakcja

GazetaPlus - Niezależne internetowe wydawnictwo, zajmujące się bieżącymi tematami politycznymi, oraz problemami ochrony przyrody. W sprawach wiary i religii jesteśmy ateistami, lecz nie zwalczamy żadnego kościoła. Publikujemy tylko sprawdzone informacje, nie ulegamy propagandzie żadnej partii. Piszemy co myślimy przestrzegając zasad i prawa, w ramach obowiązującej jeszcze w Polsce Konstytucji.

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Zostań redaktorem, odkryj swój talent!
Artykuł
Nasz unikalny system dodawania artykułów